Kėdainių LIONS klubo moterys tradiciškai prieš Kalėdas su dovanomis lankėsi savo globojamose įstaigose. „Jausmas dovanoti yra nuostabus. Visą laiką smagiau dovanoti kitam, nei gauti pačiam. Ir mūsų misija yra tokia – esame labdaros organizacija, stengiamės padėti savo kraštiečiams, kurie kreipiasi pagalbos, ar pačios sužinome, kad pagalbos reikia. Tuo tarpu prieš Kalėdas tradiciškai lankome senelių namus, savarankiško gyvenimo namus, kitas savo globojamas įstaigas ir pasveikiname su šventėmis“, – sakė Kėdainių LIONS klubo prezidentė Jūratė Tylienė.

Pasak J. Tylienės, šventiniu laikotarpiu klubo moterys nori, kad kuo daugiau žmonių pajaustų džiaugsmą, dėmesį, atjautą, bendrystę. „Senelių namų gyventojams kasmet vežame megztas kojines. Jas arba numezgame pačios arba mezga mūsų krašto senjorai, o mes iš jų megztas kojines nuperkame. Jas vėliau padovanojame kitiems. Tai – tarsi kasmetinė gerumo šventė“, – kalbėjo J. Tylienė.

Senelių namų gyventojams – megztos kojinės.

Taip pat LIONS klubo moterys aplankė ir savo rėmėjus, organizacijas, su kuriomis sieja bičiuliškas ryšys. Jiems įteiktos pačių klubo moterų pagamintos žvakidės.

Kėdainių LIONS klubas šiuo metu vienija 23 moteris, tarp kurių – verslininkės, medikės, pedagogės, socialinės darbuotojos ir kitų profesijų atstovės.

Kėdainių LIONS klubas globoja Kėdainių moterų krizių centrą, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LSSA) Kėdainių skyrių, Kėdainių rajono senelių namus, Gyvenimo namus sutrikusio intelekto asmenims, Savarankiško gyvenimo namų padalinį – Josvainių socialinį ir ugdymo centrą bei Kėdainių pagalbos šeimai centrą.