Spalio 25 dieną, Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43, įvyks antras rinkimų į LR Seimą turas.

Vakar, spalio 11 d., įvykusiuose Seimo rinkimuose nė vienas kandidatas Kėdainių rinkimų apygardoje nesulaukė daugiau, kaip pusės atėjusiųjų balsuoti rinkėjų balsų.

Daugiausiai – 32,67 ir 21,79 procentų nuo visų balsų – gavo besibaigiančios kadencijos Seimo narys Darius Kaminskas ir Kėdainių šviesiosios gimnazijos ir J. Paukštelio progimnazijos mokytojas, savivaldybės tarybos narys, socialdemokratas Tomas Bičiūnas.

T. Bičiūnas ir D. Kaminskas varžysis dėl Seimo nario mandato antrame rinkimų ture po dviejų savaičių.

Daugiau informacijos apie jau įvykusių balsavimų rezultatus – laikraštyje „Kėdainių mugė“.

17 komentarų

  • na

   O aš rinkau ir rinksiu Bičiūną, reikia jaunesnių nesusutepusių veidų.

   Atsakyti
   • Kiek

    matydavau per tarybos posėdžius Bičiunas į,, vieną dudelę pūsdavo,, su valdančiaisiais. Truputį be savo nuomonės. Tai abu balsuodamas išbrauksiu.

 1. as

  Vienas vargšas su krūva paskolų, kitas bagotas, bet abu vieno plauko – palankūs Vikondai. Gaila, kad mūsų Vilmutė Živatauskienė liko tik šešta, net Gruzdevas ją aplenkė, kur matyta 🙁

  Atsakyti
  • Ona

   Mažiau reikėjo purvo lieti ir būti mandagesniems komentaruose, tai rezultatas būtų kitoks. Reikia dėkoti už agresyvią politiką Grinkevičiaus Kėdainių mugei ir visai jo „šoblai“. Negi kėdainiečių tokia kultūra? Ne pykčiu reikia reklamuoti.

   Atsakyti
   • Čia

    ponia tik jūsų nuomonė. Siūlyčiau pasilikti ją sau.
    Galite atsiklaupti ir batus šitam ponuliui dk išbučiuoti. Prašom. O,, labanakt vaikučiai,, pasakėles galite sekti savo,, rinkoje,,

   • Na

    Jeigu negerovių paviešinimą vtsuomenei laikote purvo liejimu, tai verta apsilankyti pas psichiatrą ,gal jis padėtų suprasti realybę.

 2. Lionka

  Kedainiu zmones ir toliau nusipelne algas gauti vokeliuose. Taip jiems tinka ir patinka. Na kagi, sekmes Vyktaro islaikytiniams ciuciukams tik galima palinketi. Nesiskuskite tik po to, kad mazos pencijos ir skurdas. Kniazius ledu taloncikus is helikopterio pametys karta metuose ir galesit buti sotus.

  Atsakyti
 3. as

  Į Kėdainius grįžta Darbo partija – Kėdainiuose jie triumfavo. Liberalai visai atsidūrė apačioje kažkur 🙁

  Atsakyti
 4. marius

  aciu,marjosiene pridirbo su savo purvo pilimais. liberalai paskutiniai, laimejo dp. o dar vienmandatininkai abu palankus valdantiesiems

  Atsakyti
  • Erika

   Tai dar neaišku, dar gali ir plati koalicija būti, nereikia dėti ant DP, jie irgi gali būti po konservų sparnu, kartu liberalais. Socdemai veido neturi, tai gavo, ko nusipelnė. Svarbiausia, kad visi dirbtų Lietuvos labui.

   Atsakyti
  • Rimantas

   Atleiskit pone, bet iki Ingridos visiems, kaip Uspaskichas sako,, tupiems,, žurnalistams kaip iki mėnulio.,, Kėdainių mugė,, kėlė ir kels visas negeroves į dienos šviesą,kad ir kaip jums tai nepatiktų.
   Ir čia tik pirmas turas. Po antro – rezultatai gali pasikeisti kardinaliai. O neperšokus griovio, neverta sakyti,,op,,.

   Atsakyti
   • alius

    kas gali pasikeisti? Muges reklamuota Zivatkauskiene paskutine juk, niekur ji nebepakils

 5. KXYETA

  Atsivertus Lietuvos Seimo rinkimuose balsavusiųjų žemėlapį, norėjos skradžiai žemę prasmegti. Vienas, protiszkai atsilikusiems kartoju, – VIENAS Lietuvos administracinio skirstymo rajonas tokia spalva pažymėtas! Ar ten pas Jumi, kažkas durnaropėmis maitina, ar dar kokiu tai būdu ‘zombiais’ verčia balsuotojus? Suvirinimo aparato szlangą [dujų padavimo vamzdį] rūron įkiszęs vėl greičiausiai bus, tas teistas už juodąją buhalteriją, nuo Lietuvos teisėsaugos 1.5 metų slapstęsis [kol veiksmus susiderino, galimai], parapsichologijomis užsiimantis, aukštesnio dvasinio lygmens siekių kamuojamas Viktariukas. Vėl ISZDULKINO visą rajoną. Visą. Pogolofno.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.