Balandžio 25-ąją įvyko konkursas Kėdainių kultūros centro direktoriaus pareigoms eiti. Jį laimėjo ir didžiausios krašto kultūros įstaigos vadove tapo Daiva Urbonienė, Kėdainių kultūros centro režisierė.

Naujoji vadovė pareigas oficialiai pradės eiti tada, kai savivaldybė sulauks pažymos iš Specialiųjų tyrimų tarnybos. Šis dokumentas privalomas skiriant asmenį į vadovaujamas pareigas.

D. Urbonienė – ilgametė kultūros darbuotoja, 35-erius metus dirbanti šioje srityje. Ji – Agurkų šventės, Kėdainių krašto „Metų Moterų“ apdovanojimų ir šventės „Ačiū, kad šalia esi“ sumanytoja ir organizatorė, folkloro festivalio „Į Vidurio Lietuvą susiėję“ viena iš organizatorių ir vedėja, projekto „Atrask ir pažink piliakalnius su šeima“ idėjos autorė, daugybės renginių režisierė ir vedėja.

Kėdainių kultūros centro direktoriaus vieta liko laisva, kai šių metų pradžioje į pensiją išėjo 20-metų jam vadovavusi Ona Mikalauskienė.

Konkursui Kėdainių kultūros centro direktoriaus pareigoms užimti dokumentus pateikė ir dalyvavo viena pretendentė Daiva Urbonienė.

Nuotr.: Kėdainių kultūros centro įvaizdį ir koncepciją formuos D. Urbonienė.