Rugsėjo 1-ąją šventiškai pasitiko apie 6000 rajono mokinių ir apie 900 pedagogų.

Mokslo ir žinių diena kaskart visai švietimo bendruomenei atneša naujų iššūkių, potyrių ir vilčių.

Kėdainių šviesiosios gimnazijos direktorė Violeta Liutkienė, sveikindama savo įstaigos bendruomenę, šypsojosi, kad netikėtai prapliupęs lietus yra tarsi savotiškas simbolis: „Dabar dangus verkia, vadinasi, bus geras mokslo derlius ir abiturientams po jų egzaminų pabaigos ašaroti neteks.“

Šviesioji gimnazija viena iš nedaugelio mokyklų, kuriose nemažėja mokinių. Šį rugsėjį joje mokysis net keliais daugiau negu praėjusiais metais.

Šviesiosios gimnazijos pedagogus, gimnazistus ir jų tėvelius sveikinęs rajono Tarybos narys Darius Petrauskas linkėjo būti bendruomeniškiems, draugiškiems ir kūrybiškiems: mokiniams drąsiai kelti rūpimus klausimus, o mokytojams padėti rasti atsakymus.

Bene džiugiausiai naujus mokslo metus pasitiko „Atžalyno“ gimnazijos bendruomenė. Ji šventė ir įkurtuves, nes iškilmingai atidarytas atnaujintas gimnazijos aikštynas. Tam buvo skirta apie 290 tūkstančių eurų.

Atžalyniečius sveikinęs rajono meras Saulius Grinkevičius džiaugėsi sugrįžęs į savo mokyklą: „Man labai malonu grįžti į mokyklą, kurioje ir pats mokiausi. Iš čia išsinešiau pačius gražiausius prisiminimus. Kur bediskutuočiau apie mokyklas, visada pasakau, kad mano mokykla pati geriausia. Tad visiems gimnazistams linkiu iš čia išsinešti geriausius jausmus. Kad ir Jūs galėtumėte didžiuotis baigę „Atžalyno“ gimnaziją.

O Kėdainių gimnazistai paklausti, su kokiais lūkesčiai vėl praveria klasių duris, neslėpė optimizmo: „Tikimės sužinoti tai, ko dar nežinome. Tikimės pagilinti žinias ir pasiekti norimų rezultatų. Mokykla – savarankiško gyvenimo startas. Tad turime mokėti paimti, ką mums čia duoda.“

[tribulant_slideshow gallery_id=“122″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.