Jau kuris laikas bendrovės „Kėdainių butai“, administruojančios daugiabučių namų modernizavimo projektus, namų gyventojai negailėjo pastabų šios įstaigos vadovams dėl gana atsainaus jų požiūrio į darbą. 

UAB „Kėdainių butai“ direktoriui Remigijui Naujokui už darbo drausmės pažeidimą netinkamai organizuojant bendrovės veiklą įstaigos valdyba skyrė pastabą.

UAB „Kėdainių butai“ direktoriui Remigijui Naujokui už darbo drausmės pažeidimą netinkamai organizuojant bendrovės veiklą įstaigos valdyba skyrė pastabą.

Savivaldybės vadovai sulaukė kelių daugiabučių namų gyventojų nuskundimų dėl nesutarimų su renovacijos projektų administratoriumi.
Josvainių miestelio, Skroblų gatvės 14, gyventojai savivaldybei pateikė informaciją, kad UAB „Kėdainių butai“ be svarbių priežasčių atsisakė pateikti gyventojams namo renovacijos techninį darbo projektą, statinio statybos techninio prižiūrėtojo kontaktus, slėpė informaciją ir nenorėjo bendrauti su gyventojais. Panašių nesusikalbėjimų su šios įstaigos vadovais turėjo ir Vainotiškių kaimo Ežero gatvės 4 namo gyventojai. Ne kartą rajono vadovams pastabų išsakė ir kitų mieste esančių modernizuojamų namų atstovai.
Atsižvelgus į gautas pastabas liepos 27 dieną buvo sušauktas UAB „Kėdainių butai“ valdybos posėdis. Jame svarstytas klausimas dėl bendrovės direktoriaus Remigijaus Naujoko darbo drausmės pažeidimo.
Valdybos posėdyje UAB „Kėdainių butai“ valdybos pirmininkė Audronė Naujalienė įvardijo kraštiečių nusiskundimus bei pastabas. Bendrovės „Kėdainių butai“ direktorius paaiškino susiklosčiusią padėtį.
Pasak R. Naujoko, įstaigos atstovai visada bendrauja su gyventojais, atsako į jų paklausimus. „Kėdainių butų“ direktorius paaiškino situaciją dėl namo Josvainiuose renovacijos procedūrų, sutartinių nuostatų ir valdybos nariams pareiškė, kad neįžvelgia jokios savo, kaip bendrovės vadovo, projekto administratoriaus, ir darbuotojų kaltės šiuo klausimu.
Bendrovės valdybos nariai akcentavo, kad „Kėdainių butų“ vadovas, projekto administratorius, organizuodamas bendrovės veiklą ir vykdydamas jam pavestas funkcijas, privalo ne tik vadovautis teisės aktais, bet ir geranoriškai, konstruktyviai bendrauti su gyventojais, teikti jiems visokeriopą pagalbą ir informaciją apie namo renovaciją.
Išanalizavusi susiklosčiusią padėtį ir atsižvelgdama į gyventojų nusiskundimus UAB „Kėdainių butai“ valdyba nutarė direktoriui Remigijui Naujokui skirti pastabą, nurodytą Lietuvos Respublikos darbo kodekso 237 straipsnio 1 dalies 1 punkte, už darbo drausmės pažeidimą netinkamai organizuojant bendrovės veiklą.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

 1. kedainietis

  Seniai laikas vadova keisti. Kedainiu butai – stagnacijos irstva.

  Atsakyti
 2. Chemiku13

  Dar senai nebuvom susidure su tokia nesamone, nes du metus is butu ukio administratoriaus mes nematem, susirinkymu nebuvo, Sendiena liepos 27 18h teikes aplankyt neprisistate tat negaliu paminet kas mus aplanke, eina kalba apie Chemiku 13 nama namas skesta nuo skolininku, pateike lapus prisiregistravimui penkiu metu senumo jau gyventoju tiek metu gyvu nera , ir su vienu tiksliu klausimu, kaip mes turetumem sumoket skola, Pries 2 metus remontavo laiptynes tada buvo surinkti dar litais 18000 neuzteko 3 laiptyniu namui, pirmoi laiptynei remontas teses nuo rugsejo iki kitu metu vasario, antroi biskuti trumpiau isiteko i keturius men, bet mes issipletem iki beveik metu, musu pinigai neteko vertes, taip mums paaiskino ateja du vyrukai ir kas gali paaiskint kieno kalte kad pinigai prarado verte, kiek mes gyventojai kvepavom statybinemis dulkemis, kiek sukele nepatogumu,
  administratoriai nieko nezino, ka jie dirba konkreciai ir negalejo pasakyt ,kas yra daroma su skolininkais, musu skolos suma ivardijo litais pabaige eurais tik jau vienas prie vieno, kiek yra issiskoline, kokiai sumai, gyventojai tam kaupimo fondui kuri rinkom, neduoda informacijos, mes neturim remonto samatu ju nesam mate, gal atsakystit Jus ar kreiptis kur patarsit, Grazina Jakaitiene

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.