Pelėdnagių kultūros centre vykusiame Lietuvos pensi­ninkų sąjungos „Bočiai“ Kėdainių rajono bendrijos susi­rinkime aktyvūs krašto senjorai apžvelgė praėjusius metus ir aptarė ateities planus.

Susirinkime buvo renkamas ir „Bočių“ vadovas ateinantiems metams – dėl sveikatos problemų buvusi pirmininkė Zita Kazokevičienė atsisakė dalyvauti rinkimuose, tad absoliučia dauguma balsų „Kėdainių bočių“ vadovu išrinktas Kęstutis Nekrošius.

Jauniausia Lietuvoje pensininkų sąjungos bendrija – Kėdainių „Bočiai“ – gyvena aktyvų ir turiningą gyvenimą: dalyvauja projektuose, daug keliauja, šoka, dainuoja, sportuoja, domisi sveiku gyvenimo būdu. Kėdainiečiai turi ir savo ansamblį „Ašarėna“, kuris taip pat aktyviai veikia ne tik Kėdainių rajone, bet ir visoje Lietuvoje.

Jauniausia Lietuvoje pensininkų sąjungos bendrija – Kėdainių „Bočiai“ – gyvena aktyvų ir turiningą gyvenimą.

„Senjorų noras būti kartu ir dirbti krašto žmonių labui išsipildė su kaupu. Mūsų nariai aktyvūs ir mieste bei rajone, mes keliaujame po visą Lietuvą, bendraujame su kitų rajonų „Bočiais“. Kartu švenčiame šventes. Daug skaitome. Gyvename aktyviai ir džiaugiamės gyvenimu“, – sakė ne vienerius metus Kėdainių „Bočiams“ vadovavusi Z. Kazokevičienė.

Susirinkime dalyvavęs Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis padėkojo Z. Kazokevičienei ir palinkėjo naujajam pirmininkui sėkmės tęsiant pradėtus darbus: „Labai džiaugiuosi mūsų krašto aktyviais senjorais, kurie yra puikus pavyzdys, kaip reikia mokėti gyventi. Jūs neužsidarote tarp keturių sienų, o ieškote galimybių ir jų randate, kaip turiningai leisti laiką. Būkite ir toliau sveiki, stiprūs, linksmi ir veiklūs“.

Kėdainių r. savivaldybės inf. ir nuotr.

Panašios naujienos