Trečioje pagal pajėgumą šalies krepšinio lygoje – RKL (Regionų krepšinio lyga) rungtyniaujančiai Kėdainių komandai „Kėdainių SC-Ateitis Balticum“ apsisprendimo metas – likti B divizione ar ryžtis rungtyniauti aukštesnio meistriškumo divizione A.

Kai aukštesnės lygos – LKL ir NKL – čempionatus jau buvo nutraukę kovą, RKL valdyba pirmenybes sustabdė, tikėdamasi pratęsti pasikeitus situacijai. Gegužę vis dėlto nuspręsta nutraukti 2019-2020 m. čempionatą. Neseniai paskelbti nugalėtojai ir komandų rikiuotė.

Čempionai – pagal surinktus taškus

“Kėdainiai SC-Ateitis Balticum” komandos vyr. treneris Kastytis Kundrotas “Kėdainių mugę” informavo, kad jo ir Vaido Simonavičiaus vadovaujama komanda yra paskelbta B diviziono nugalėtoja. Kėdainių komandai atiteko teisė 2020-2021 m. sezoną rungtyniauti su pajėgesnėmis komandomis aukštesniame – A – divizione.

Iki 2019-2020 m. čempionato pabaigos buvo likę labai nedaug, kėdainiečiai jau buvo užsitikrinę vietą finaliniame ketverte ir pirmavo pagal surinktus taškus.

Galimybė tobulėti

Tačiau dalyvavimas aukštesniame lygmenyje, pasak komandos trenerio, priklauso ne vien tik nuo žaidėjų noro. Komandai reikalinga visapusiška pagalba.

K. Kundrotas įsitikinęs, kad dalyvavimas A divizione pasitarnautų perspektyvių jaunųjų sporto centro krepšininkų tobulėjimui. Jiems atsirastų galimybė įgyti patirties žaidžiant su labiau patyrusiais žaidėjais.

Komandoje – vien kėdainiečiai

„Aišku, būtų buvę maloniau, jeigu būtume tapę čempionais laimėdami finalinį ketvertą, kuris turėjo įvykti Kėdainiuose, – sako K. Kundrotas. – Atsiradus galimybei žaisti aukščiausiame RKL A divizione, visa komanda, kurią sudaro vien tik kėdainiečiai, trokšta pasinaudoti šia galimybe.“

Treneriai labai nori, kad Kėdainių komandoje žaistų tikri kėdainiečiai. Kai Kėdainių „Nevėžis“ dar rungtyniavo žemesnėje lygoje, komandoje žaidė daug kėdainiečių. Kaip K. Kundrotas sako, buvo gražu žiūrėti miesto žmonėms, nes daugelis jų pažinojo krepšininkus.

„Tai ir dabar bandome padaryti, kad žaistų kėdainiečiai ir į Kėdainius grįžtų senoji mūsų krepšinio dvasia,“ – planus atskleidžia ilgametis Kėdainių krepšinio treneris.

Panašios naujienos

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.