2016-2017 metų „Natural Pharmaceuticals-RKL“ sezonas oficialiai baigtas.

„SC -Nevėžis“ tapo RKL B diviziono čempionais.

Trečiadienį, gegužės 17-ą dieną, Lietuvos Respublikos Seime buvo surengta iškilminga ceremonija, kurios metu pagerbti sezono geriausieji.

A ir B divizionų prizininkus sveikino lygos prezidentas Darius Gudelis, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Špokas ir kiti svečiai. Atsiimti taurių atvyko B diviziono antros vietos laimėtojų ekipa Trakų „TonyResort“ ir B diviziono nugalėtojai Kėdainių „SC-Nevėžio“ krepšininkai.

Renginio metu buvo paskatintas ir „Natural Pharmaceuticals-RKL“ sezono talentu pripažintas 18-metis Vilniaus VKC komandos žaidėjas Einaras Tubutis. Šalia jo į simbolinį RKL talentų penketuką pateko Domas Šelekas (Kėdainių „SC-Nevėžis“), Mantvydas Žukauskas (Kuršėnų „Grafų baldai-KA Saulė“), Rokas Jokubaitis (Klaipėdos „Neptūnas-2“) ir Erikas Venskus (Biržų „Biržai“). Jaunuosius talentus pasveikino ir prizus jiems įteikė olimpinis čempionas Virgilijus Alekna.

B diviziono geriausiu pripažintas Kėdainių „SC-Nevėžio“ strategas Kastytis Kundrotas (kairėje).

Geriausius sezono A ir B diviziono trenerius pasveikino ir prizus jiems įteikė legendinis Lietuvos treneris Vladas Garastas. B diviziono geriausiu pripažintas Kėdainių „SC-Nevėžio“ strategas Kastytis Kundrotas. A divizione prizą pelnė čempionų treneris Edvardas Žemgulis.

Kėdainių „SC – Nevėžio“ treneris Kastytis Kundrotas džiaugėsi auklėtinių sėkme ir nuoširdžiai dėkojo visiems, kas padėjo šiame sezone siekti puikių sportinių pergalių: „Visos komandos vardu nuoširdžiai dėkoju mūsų rėmėjams: Kėdainių rajono savivaldybei ir jos vadovams, Sporto ir turizmo skyriui bei jo vedėjui Gediminui Misiui, Kėdainių sporto centrui, bendrovėms „Daumantai LT“, „Linėja Transport“, „Heradas“, ūkininkui Sauliui Dambrauskui. Mes sužaidėme puikų sezoną. Buvo tikrai draugiška ir vieninga komanda, tad ir galime džiaugtis puikiais rezultatais. Ačiū vaikinams, ir ačiū visiems, kas mus palaikė.“

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.