Taline vykusio Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato (U-20) II A diviziono varžybų rezultatus akylai sekė ir dalis kėdainiečių.

Paulių Macijauską ir jo tėt Aušrį pokalbiui apie jaunuolio sportinius pasiekimus pakvietė rajono meras Saulius Grinkevičius.

Paulių Macijauską ir jo tėtį Aušrį pokalbiui apie jaunuolio sportinius pasiekimus pakvietė rajono meras Saulius Grinkevičius.

Lietuvos dvidešimtmečių rinktinės garbę čempionate gynė ir šešiolikmetis kėdainietis Paulius Macijauskas. Šiuo metu JAV gyvenantis, besimokantis ir sportuojantis jaunuolis su komanda tapo čempionais ir iškovojo teisę kitame sezone varžytis aukštesniame divizione.

„Man dar tik šešiolika metų, o aš jau turiu ir pasaulio auksą su dvidešimtmečiais, ir pernai su ta pačia rinktine iškovotą sidarbą, ir su aštuoniolikmečiais pavasarį iškovotą bronzą. Nenusakomas jausmas, kai per apdovanojimus skambėjo Lietuvos Respublikos himnas, o mums buvo kabinami aukso medaliai. Per kūną bėgo šiurpuliukai ir reikėjo nemažai pastangų, kad sulaikytume džiaugsmo ašaras“, – gerais įspūdžiais dalijosi perspektyvusis ledo ritulininkas.

Po sėkmingo pasirodymo pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionate P. Macijauską pagerbė rajono vadovai.

Po sėkmingo pasirodymo pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionate P. Macijauską pagerbė rajono vadovai.

Po sėkmingo pasirodymo su šalies rinktine pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato varžybose Paulių Macijauską pagerbė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius. Meras sveikino jaunuolį su puikiais sportiniais pasiekimais, domėjosi jo planais ir galimybėmis žaisti. „Labai džiugu, kad Kėdainiai turi dar vieną pasaulio čempioną ir dar tokioje sporto šakoje, kuriai vystytis net neturime sąlygų. Sveikinu Paulių, jam linkiu visokeriopos sėkmės. Kėdainiečiams turime žinių, jog yra parengtas čiuožyklos įrengimo prie „Aušros“ progimnazijos projektas. Jei neiškils kokių kliūčių, jau kitąmet čiuožykla turėtų būti pradėta statyti. Dabar žiemos gana nenuspėjamos, tai norime sudaryti sąlygas vaikams išmokti čiuožti pačiūžomis“, – sakė rajono vadovas.

Pauliaus sportiniais pasiekimais didžiuojasi ir jo tėtis Aušrys Macijauskas.

Pauliaus sportiniais pasiekimais didžiuojasi ir jo tėtis Aušrys Macijauskas.

O pats Paulius noriai pasakojo, kaip pradėjo draugauti su ledu: „Buvau gal kokių penkerių metų, kai tėtis mane nusivežė į Kauną ir trenerės Ramunės paprašė pamokyti čiuožti. Apsirengiau apsaugas, apsiaviau pačiūžas ir stojausi ant ledo. Net neįsivaizdavau, kaip tai sunku. Kadangi esu labai užsispyręs, po daugybės kritimų ir mėlynių, jau pirmąją treniruotę baigiau drebančiomis kojomis perčiuožęs visą areną. Mane ledas tiesiog užbūrė. Buvo laikas, kai gal kokių 11 metų, pasakiau, jog noriu mesti ledo ritulį, tačiau tėtis tam paprieštaravo. Dabar esu jam labai dėkingas, kad buvau sulaikytas nuo lengvbūdiško žingsnio. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi būdamas ledo ritulininkas, ypač kai man sekasi, galiu ginti Lietuvos garbę net keliose rinktinėse.“

Paulius šypsosi ir kalbėdamas apie savo planus: „Noriu įstoti į gerą koledžą ar universitetą, kur žaidžiamas ledo ritulys. Sėkmingai baigti mokslus ir toliau žiūrėti, ką pasirinkti gyvenime. O slapčia pasvajoju, kad mano pavardė būtų išgraviruota ant Stenlio taurės, tai didžiausias ledo ritulininkų įvertinimas.“

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.