Kėdainietis Darijus Astrauskas paskelbtuose Lietuvos plaukimo federacijos Lietuvos jaunių plaukimo reitinguose užima pirmąsias vietas ir yra geriausias Lietuvos jaunių plaukikas.

Darijus Astrauskas ir toliau savo apdovanojimų kolekciją pildo čempionų medaliais.

Darijus Astrauskas ir toliau savo apdovanojimų kolekciją pildo čempionų medaliais.

Gegužės 29-30 dienomis Alytuje vyko jaunių – jaunimo plaukimo žaidynės. Jose trenerio Tomo Pakščio auklėtinis Darijus tapo savo mėgiamiausių rungčių (100 bei 200 metrų) nugalėtoju ir į Kėdainius parvežė žaidynių aukso medalius.

Alytuje birželio 5-6 d. vyks jaunių – jaunimo čempionatas. Jame Darijui plaukimo bendruomenė prognozuoja Lietuvos čempiono titulą.

Jaunasis plaukimo meistras intensyviai ruošiasi, stovyklaudamas Kaune „Plaukimo centre“ taip Alytaus sporto rūmuose. Be to, Elektrėnuose vyksta pasiruošimas Europos jaunimo olimpinėms žaidynėms. „Pasiruošimo ciklas svarbioms varžyboms kainuoja daug laiko, darbo ir finansų. Tikiuosi, jau netolimoje ateityje visos investicijos ir kasdien nuplaukiami kilometrai atsipirks, kai turėsime kėdainietį olimpinių žaidinių dalyvį, o gal ir prizininką“, – optimistiškai apie auklėtinį kalba jo treneris Tomas Pakštys.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.