Vienam kėdainiečiui kartu su 22-iem kolegomis – Kauno apskrities policijos pareigūnais, karšta rugpjūčio diena buvo išties intensyvi – sukti klausimai, aidintys šūviai, slystantys ratai bei netikėtos situacijos. Taip susikaupę ir ryžtingi jie varžėsi dėl geriausio Kauno apskrities policijos pirminės ir vidurinės grandies pareigūno vardo.

Gerina pasirengimą

Įvertinus teorines žinias, pareigūnų laukė rungtys šaudykloje, automobilių vairavimo aikštelėje bei patalpose, kuriose „pasitiko“ netikėtos ir provokuojančios situacijos.

Šio konkurso tikslas – gerinti pareigūnų profesinį pasirengimą, tobulintis visapusiškai, siekiant kuo geresnių darbo rezultatų.

Nebe naujokas                               

Vidurinės grandies geriausiu pareigūnu išrinktas Audrius Mikalauskas, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas. Septynerius metus tarnaujantis pareigūnas taip pat nebe naujokas šiame konkurse. Jėgas jis išbando jau antrąjį kartą. Tąkart pareigūnui pavyko iškovoti trečiąją vietą. Paklaustas, kas konkurse buvo įdomiausia ir sunkiausia, pareigūnas lakoniškai teigia, kad visos rungtys įdomios, kai kurios gal šiek tiek netikėtos.

„Šaudymas. Tikrai šaudymas man buvo lengviausia užduotis, nes mėgstamiausia. Sudėtingo nieko nei varžybose, nei darbe negali būti. Tiesiog reikia mokytis“, – kukliai šypteli pareigūnas Audrius.

Apdovanoti premijomis

Kauno apskrities policijos vadovai sveikino ir rungčių nugalėtojus, ir šių metų geriausiuosius.

„Be galo smagu, kad pavyko išrinkti geriausius, kurie mūsų apskritį atstovaus šalies mastu“, – sveikindamas visus kartu ir kiekvieną atskirai džiaugėsi Kauno apskrities policijai vadovaujantis Elanas Jablonskas.

Konkurso nugalėtojai ne tik buvo apdovanoti premijomis, bet ir pateko į komandą, kuri atstovaus Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui nacionaliniame konkurse. Kauno pareigūnai jau du metus iš eilės tapo šių šalies varžybų čempionais.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf. ir nuotr.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.