Keturias dienas iš eilės Kėdainių arenoje vyko Lietuvos bokso čempionatas 2015.

Svorio kategorijoje iki 56 kilogramų čempiono vardą apgynė kėdainietis Mindaugas Bankauskas.

Čempionato metu išdalinta net 14 medalių komplektų – 9 vyrų ir 5 moterų svorio kategorijose.
Kiekvienam boksininkui šis čempionatas buvo ypač svarbus, nes netrukus bus išrinkti geriausi šeši šalies boksininkai ir viena boksininkė, kurie dalyvaus pirmą kartą organizuojamose Europos žaidynėse Baku.
Renginio šeimininkams itin džiugu, kad šiame čempionate puikiai sekėsi Kėdainių krašto sportininkams. Svorio kategorijoje iki 56 kilogramų čempiono vardą apgynė garsaus ir emocingo kraštiečių palaikymo sulaukęs trenerio Bronislovo Šimokaičio auklėtinis kėdainietis Mindaugas Bankauskas.
Dar du kėdainiečiai Tomas Rysakovas ir Paulius Zujevas pasipuošė bronzos medaliais.
Svorio kategorijoje iki 52 kg čempiono titulą iškovojo Marius Vyšniauskas. Svorio kategorijoje iki 60 kg laimėjo Edgaras Skurdelis, iki 64 kg triumfavo Londono olimpiados prizininkas Evaldas Petrauskas, iki 69 kg – Eimantas Stanionis, iki 75 kg – Tomas Pivorunas, iki 81 kg – Vladimiras Milevskis. Svorio kategorijoje per 91 kg triumfavo M. Valavičius.
Bene labiausiai Kėdainių arenoje susirinkusius žiūrovus domino ir žavėjo sunkiasvorių, iki 91 kg, kova. Daugkartinis čempionas Vitalijus Subačius šiemet nebeiškovojo trokštamos 17-os pergalės. Jį įveikė Tadas Tamašauskas. Net 16 kartų iš eilės Lietuvos čempionu tapęs V. Subačius pergalę prarado, kai priešininkui prakirto skruostą prie akies. Tuo metu taškais pirmavo T. Tamašauskas, todėl pergalė atiteko jam.
Finale ne mažiau atkaklios pasirodė ir merginų dvikovos. Kėdainiuose Lietuvos čempionių vardus apgynė L. Miklovytė ir V. Starovoitova. 5-tą vietą čempionate iškovojo V. Valskytė.