Atvirame Klaipėdos miesto dziudo čempionate tarp trijų šimtų dalyvių varžėsi šeši Kėdainių sporto centro trenerio Indriaus Boliso auklėtiniai. Penki iš jų grįžo su medaliais.

Vienintelė Kėdainiams atstovavusi mergaitė Austėja Vanžodaitė (svorio kategorija iki 48 kg) tapo šios kategorijos čempione.

U-12 (sv. kat. iki 34 kg) 9-metis Pijus Pranevičius finale nusileido savo varžovui ir užėmė 2 vietą.

U-9 amžiaus grupėje 6-metis Tajus Sidorovas (svorio kategorijoje iki 18 kg) ir U-12 (sv. kat. iki 34 kg) 8-metis Danielius Bolisas iškovojo 3-iąsias vietas.

3 vietą svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo ir Dominykas Sviderskas.

I. Boliso nuotrauka. Nuotraukoje iš kairės: D. Sviderskas, D. Bolisas, P. Pranevičius, G. Minskas, T. Sidorovas, A. Vanžodaitė ir treneris I. Bolisas.