Rugsėjo 12-13 d. Rygoje (Latvija) įvykusiame tarptautiniame KYODAI turnyre Kėdainių sporto centro jaunieji auklėtiniai guldė ant menčių varžovus ir pelnė medalius.

U-10 grupėje svorio kategorijoje iki 29 kg pirmosiose tokio lygio varžybose po sunkių penkių kovų trečiąją vietą iškovojo Emilis Siutilas, nugalėjęs Latvijos atstovą.

Likę jaunieji dziudoistai turėjo tris finalus:

Danielius Bolisas sv. kat. iki 32 kg, finalinėje kovoje susikovęs su Latvijos priešininku, įveikė jį IPPON įvertinimu ir iškovojo pirmąją vietą.

Kitoje finalinėje kovoje – sv. kat. iki 35 kg, įveikęs Estijos priešininką, auksą iškovojo Pijus Pranevičius.

Trečiasis finalinis susitikimas įvyko tarp Latvijos kovotojo ir kėdainiečio Vytenio Adomaičio sv. kat. iki 42 kg. Šioje kovoje pergalę išplėšė kaimyninės šalies atstovas, Vytenis užėmė antrąją vietą.

U-12 amžiaus grupėje, nugalėjęs Latvijos priešininką, trečiąją vietą iškovojo Dominykas Sviderskas.

Tarptautiniame KYODAIturnyre Rygoje, sukvietusiame daugiau kaip 500 sportininkų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos, U-10 ir U-12 amžiaus grupėse dalyvavo penki Kėdainių sporto centro trenerio Indriaus Boliso auklėtiniai.

Indriaus Boliso nuotrauka. (Iš kairės) E. Siutilas, D. Bolisas, P. Pranevičius, V. Adomaitis, treneris I. Bolisas.