suaugusieji_samboGeriausi Sambo imtyninkai prieš pat Velykas, balandžio 3-4 dienomis rinkosi į Jurbarką. Čia vyko Lietuvos Sambo pirmenybėse. Iš jo su laureatų taurėmis grįžo ir puikiai pasirodę kėdainiečiai.

Kėdainių rajono atstovavo septyni sportininkai kovoję suaugusiųjų ir veteranų kategorijose. Danas Šimkevičius, suaugusiųjų grupėje savo svorio kategorijoje užėmė antrąją vietą, Indrius Bolisas dalinosi 5-6 vietas, o Eurikas Venckus – 7-8 vietas (svorio kategorijoje iki 90 kg).

Puikiai pasirodė kėdainiečiai Sambo veteranai. Jie savo veteranų grupėje pelnė tik prizines vietas – Arimantas Pocevičius užėmė pirmąją vietą, o Virgilijus Bolisas – antrąją vietą (svorio kategorija iki 82 kg). Svorio kategorijoje iki 90 kg Dimitrijus Golovašovas užėmė antrąją vietą, o Renaldas Pocevičius – trečiąją vietą.

Sportininkai itin patenkinti pasiektais rezultatais ir aktyviai ruošiasi artėjantiems Europos ir Pasaulio Sambo čempionatams. Sportininkai tikisi pasiekti puikių rezultatų ir grįžti su laureatų apdovanojimais.