3286 - Moterų klubo LIONS organizuotai akcijai neliko abejingas ir Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius, už auką įsigijęs gerumo gėlę. Kėdainiečių dosnumu džiaugėsi ir klubo vadovė L. Adomaitienė (trečia iš dešinės) bei VšĮ. „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“ direktorė A. Rekštienė (antra iš dešinės).

Moterų klubo LIONS organizuotai akcijai neliko abejingas ir Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius, už auką įsigijęs gerumo gėlę. Kėdainiečių dosnumu džiaugėsi ir klubo vadovė L. Adomaitienė (trečia iš dešinės) bei VšĮ. „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“ direktorė A. Rekštienė (antra iš dešinės).

Gerumo gėlės – tai su meile ir nuoširdumu pagaminti keramikos darbeliai, kuriuos įsigiję kėdainiečiai parėmė Kėdainiuose, Gyvenimo namuose gyvenančius sutrikusio intelekto asmenis. Nors jų gatvėse dažnai ir nesutinkame, tačiau ir proto negalią turintieji nori džiaugtis gyvenimu, kurti, pramogauti ir būti laimingi.

Kėdainių moterų klubo LIONS narės suorganizavo gerumo akciją, kurios metu kvietė visus geros valios kraštiečius aukoti ir padėti išpildyti vieną, bet labai didelę šių namų gyventojų svajonę.

Išpildys didelę svajonę

Klubo LIONS vadovė Lina Adomaitienė sakė, kad šiais metais nuspręsta pagaminti sūriosios keramikos gėlių, kurias už auką įsigiję kėdainiečiai paremtų proto negalią turinčius kraštiečius.

Akcijoje noriai aukojo ir senjorai. „Nors ir kuklia, tačiau bent tokia auka noru prisidėti, kad kitiems būtų geriau gyventi“, - tikino senjora Irena.

Akcijoje noriai aukojo ir senjorai. „Nors ir kuklia, tačiau bent tokia auka noriu prisidėti, kad kitiems būtų geriau gyventi“, – tikino senjora Irena.

„Mūsų moterų klubas LIONS antrą kartą dalyvauja Kėdainių miesto gimtadieniui skirtoje mugėje ir šiais metais suaukotus pinigėlius skyrėme VšĮ. „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“ gyventojų svajonei įgyvendinti. Ši įstaiga įsikūrusi dar visai neseniai, tačiau, deja, jie stokoja visokeriopos paramos. Be galo džiaugiamės, kad šią įstaigą parėmėme jau ne vieną kartą – esame nupirkę naują žoliapjovę, nupirkę puodų, maistui gaminti skirtų trintuvų. Na, o šias mūsų klubo narių bei neįgaliųjų pagamintas gėles už auką įsigiję kėdainiečiai prisidės prie svajonės įgyvendinimo – naujos medinės pavėsinės įrengimo, kuri už suaukotus pinigus bus pastatyta namelių teritorijoje“, – sakė L. Adomaitienė.

Surinkta beveik 1000 eurų

LIONS moterų klubo organizuotoje akcijoje aukojo ir Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius.

LIONS moterų klubo organizuotoje akcijoje aukojo ir Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius.

Po akcijos suskaičiavus suaukotus pinigus paaiškėjo – surinkti 933,77 eurai.

„Šiais metais sulaukėme kiek mažiau žmonių, gal oras kiek pamaišė, tačiau negalime atsistebėti žmonių dosnumu ir gerumu. Yra labai smagu, kai ateina žmonės mūsų ieškodami sąmoningai. Jie sako informaciją apie mūsų akciją matę internete, laikraštyje, norintys prisidėti savo auka. Už tai kėdainiečiams esame labai dėkingos“, – šypsojosi L. Adomaitienė, klubo, surengusio ne vieną paramos akciją stokojantiems, vadovė.

Pasak VšĮ „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“ direktorės Astos Rekštienės, su klubu LIONS bendradarbiavimas užsimezgė prieš trejus metus.

„Tąkart aš pasiguodžiau, kad mums sugedo žoliapjovė. O moterys savo inauguracinio vakaro metu dalį surinktų pinigų skyrė mums ir nupirko naują žoliapjovę. Šiemet veiklios moterys ir vėl pasiūlė savo pagalbą. Žinoma, mes mielai sutikome“, – sakė A. Rekštienė.

Dėkoja už visokeriopą paramą 

Sūriosios keramikos būdu pagamintos gerumo gėlės jau puošia daugelio kraštiečių namus.

Sūriosios keramikos būdu pagamintos gerumo gėlės jau puošia daugelio kraštiečių namus.

„Pasitarę su namelių gyventojais nusprendėme, kad mums labiausia reikia lauko pavėsinės. Mes turime didelę gražią teritoriją, tačiau šiltuoju metų laiku neturime kur išeiti ir pasibūti. Prisijungėme prie klubo narių ir taip pat gaminome sūriosios keramikos gerumo gėles. Jų pagaminome apie šimtą. Gyventojams tai buvo naujas ir įdomus užsiėmimas“, – sakė A. Rekštienė.

Šiuo metu Gyvenimo namuose gyvena 20 proto negalią turinčių gyventojų. Šioje įstaigoje jie mokomi savarankiško ir kasdienio gyvenimo įgūdžių: jie patys šluojasi kiemą, tvarkosi kambarius, skalbia, nuo šių metų patys gaminasi maistą.

„Mums labai reikalinga visokeriopa pagalba, tad labai džiaugiamės kiekviena gautąja parama. Labai nuoširdžiai noriu padėkoti Kėdainių krašto žmonėms už geranoriškumą, supratingumą. Žinoma, ir moterų klubui LIONS už jų geras idėjas ir sumanymus. Ačiū Jums!“ – dėkojo direktorė A. Rekštienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.