Kėdainių rajono savivaldybės taryba atidėjo klausimą dėl to, kad nuo kitų metų vietinio (miesto ir priemiesčio) reguliaraus susisiekimo maršrutais senjorai ir neįgalieji rajono savivaldybėje galėtų važiuoti nemokamai. Šį klausimą politikai svarstys kiek vėliau, sulaukus darbo grupės išvadų dėl bendrovės „Kėdbusas“ situacijos ir perspektyvos.

Daug diskusijų sukėlęs klausimas rajono taryboje sulaukė ir alternatyvų. Nemokamą viešąjį transportą visiems kėdainiečiams nuo 2022 metų sausio 1-osios pasiūlė Ekonomikos ir biudžeto komiteto narys Saulius Grinkevičius. Kaip tarybos posėdyje sakė S. Grinkevičius, nutarus, kad nemokamai važiuos senjorai ir neįgalieji, lieka nedidelė grupė žmonių, kurie už viešąjį transportą mokėtų.

„Pajamos, kurias gauna „Kėd­busas“, yra juokingos, todėl dar papildomai kompensuoti visiems nebūtų labai didelė problema. Galbūt tai paskatintų dalį žmonių persėsti į viešąjį transportą iš savo senų automobilių. Komitetas tam pritarė ir, tikiuosi, Taryba, taip pat pritars“, – sakė S. Grinkevičius.

Tačiau klausimas įskėlė diskusijas dėl to, kad kaip tik šiuo metu yra suburta darbo grupė dėl bendrovės „Kėdbusas“ situacijos ir įmonės perspektyvos. Po kelių balsavimų dėl skirtingų pasiūlymų klausimą nutarta atidėti iki kito Tarybos posėdžio. Darbo grupė savo pasiūlymus turi pateikti iki sausio vidurio.

Panašios naujienos