Jau veikia Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus nemokama telefono linija, kurios numeris 8 800 41 510.

Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Dalius Ramonas ragina kėdainiečius netylėti pamačius įvairius pažeidimus, bet pranešti nemokama telefono linija, kurios numeris 8 800 41 510.

Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Dalius Ramonas ragina kėdainiečius netylėti pamačius įvairius pažeidimus, bet pranešti nemokama telefono linija, kurios numeris 8 800 41 510.

Paskambinę galite pranešti apie įvairius viešosios tvarkos pažeidimus, nes gražus, švarus, tvarkingas ir saugus miestas – pagrindinis mūsų visų tikslas.
„Mūsų skyrius plečia veiklą ir tam, kad mieste užtikrintų tvarką bei saugumą imasi visų įmanomų priemonių. Dabar į pagalbą pasitelkiame nemokamą telefono liniją, kuria galima pranešti apie įvairius pažeidimus. Daugelis miestelėnų vis pasiskundžia, kad vienoje ar kitoje vietoje matoma netvarka. Prašome netylėti, o apie tai informuoti skyriaus pareigūnus. Problemos bus operatyviai sprendžiamos“, – sakė Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Dalius Ramonas. Jis prašo kraštiečių, esant galimybei pažeidimus nufilmuoti ar nufotografuoti ir perduoti skyriaus specialistams. Tada pažeidimai bus išaiškinami daug operatyviau.

Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausieji specialistai tiria administracinius teisės pažeidimus, pagal Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu suteiktus įgaliojimus surašo administracinių teisės pažeidimų protokolus, nagrinėja administracinių teisės pažeidimų bylas ir skiria administracines nuobaudas už atitinkamuose Administracinių teisės pažeidimų kodekso straipsniuose numatytus administracinius teisės pažeidimus.
Pasak pačių specialistų, pranešimų ir prašymų padėti spręsti problema ssulaukiama gana dažnai. Skundžiamasi dėl atliekų tvarkymo, nelegalių sąvartynų, nesaugaus automobilių parkavimo.

Untitled-1

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.