643-ojo Kėdainių gimtadienio šventės prekymečio metu moterų LIONS klubo moterys pardavinėjo bėdą – rinko kraštiečių aukas lopšeliui-darželiui „Pasaka“.

Kraštiečiai mielai sutiko padėti vaikučiams.

Kraštiečiai mielai sutiko padėti vaikučiams.

Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“ kartu su sveikais vaikais ugdo ir regėjimo sutrikimų turinčius vaikučius.

Per 29 metus 491 vaikui šioje įstaigoje suteikta medicininė oftalmo-ortopto-pedagoginė pagalba.

Vaikučiams specialia aparatūra atliekama akių mankšta, regos lavinimo pratimai, koreguojamas žvairumas, lavinamas vaizdų susiliejimas, priverčiamos dirbti „tinginės“ akytės.

Prieš 11 metų buvo atnaujinta oftalmologinė įranga, tačiau jos galiojimo laikas baigėsi. Dabar „Pasaka“ nori pakeisti neveikiantį sinaptoforą, blogai veikiančius ambliotrenerį, muskulotrenerį, tačiau jiems įsigyti neturi lėšų.

Iš viso buvo parduota 600 malūnėlių.

Iš viso buvo parduota 600 malūnėlių.

LIONS klubo moterys ryžosi padėti išspręsti šitą problemą. Kolegų užsienyje paprašė surasti būtiną įrangą. Aiškėja, kad jos pirkimui reikės gana nemažų lėšų. Tad veiklios moterys ėmėsi darbų – kelias savaites klijavo gerumo vėjo malūnėlius ir juos su palinkėjimais už simbolines aukas pardavinėjo miesto šventės mugėje.

600 malūnėlių buvo parduota per maždaug šešias valandas. Kėdainiečiai įsiklausė į prašymą paaukoti ir pagal galimybes metė aukas į specialią dėžutę. Iš viso buvo paaukota per tūkstantį 400 eurų.

Miestelėnai domėjosi, kuo gali padėti vaikams.

Miestelėnai domėjosi, kuo gali padėti vaikams.

Klubo prezidentė Sigita Skarupskienė dėkoja visiems, kas įsiklausė į prašymą padėti vaikučiams.

„Visi kartu susitelkę geram darbui ir galime padėti įsigyti būtinos įrangos, kad vaikučiai ryškiau ir spalvingiau matytų pasaulį. Išlaikėme gerumo egzaminą. Tikiuosi, kad ir ateityje vėl susibursime geriems darbams“, – pasibaigus malūnėliui pardavimui braukdama prakaitą sakė S. Skarupskienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.