Baigiasi šildymo sezonas, o šilumą ir karštą vandenį tiekianti bendrovė „Panevėžio energija“ tęsia darbus toliau.

1__273d55Nuo gegužės 16 d. 7 val. iki 29 d. 22 val. Kėdainių mieste bei Vilainiuose (išskyrus Šėtos gatvės 79-ojo ir 83-iojo gyvenamųjų namų abonementus) bus laikinai stabdomas šilumos ir karšto vandens tiekimas vartotojams.

Kad jie žiemos mėnesiais neliktų be šilumos ir karšto vandens, šilumos tiekėjas kasmet atlieka šilumos tinklų sandarumo ir tvirtumo bandymą padidintu hidrauliniu slėgiu. Hidraulinio bandymo metu trasose sukeliamas dvigubai didesnis slėgis negu įprastas darbinis. Būtent jo metu yra nustatomos susidėvėjusios, korozijos pažeistos šilumos trasų vietos ir neatidėliojant pradedami šilumos vamzdynų remonto darbai.

Kad būtų išvengta karšto vandens nutekėjimų butuose, gyventojai prašomi karšto vandens čiaupus butuose patikimai užsukti.

„Panevėžio energija“ taip pat praneša, kad esant galimybei, karšto vandens tiekimas gali būti atnaujintas prieš nurodytą terminą.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. vandens sildytuvai

    Pas mus namuose nekyla problemu del karsto vandens, nes turime boileri. O ji isigijome butent del tokiu karsto vandens atjunginejimu, nes turint vaiku iskyla nemenkos problemos. O ir palyginus saskaitas su kaimynu, sutaupome.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.