„Taip jau nutiko, kad visai neseniai teko galvoti, kaip originaliai supakuoti draugui dovaną. Po klajonių internete pavyko rasti labai įdomių sprendimų. Kadangi paieškos nebuvo bevaisės, tai atradimus nutarėme įgyvendinti ir jais pasidalyti Kaziuko mugėje“, – sakė bene jauniausios „Kaziuko kermošiaus“, vykusio Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje prekiautojos Jolita ir Ugnė.

Jolita ir Ugnė „Kaziuko kermošiui“ pagamino originalių dovanų pakavimo dėžučių.

Jolita ir Ugnė „Kaziuko kermošiui“ pagamino originalių dovanų pakavimo dėžučių.

Šventybrastietės merginos kėdainiečiams siūlė nusipirkti originalių pakuočių dovanoms – Jolita ir Ugnė pagamino labai įdomių ir dar neregėtų dėžučių, kurios puikiai gali pasitarnauti pakuojant dovanas.

„O kad nereikėtų dėžučių į namus nešti tuščių, tai dar siūlome nusipirkti ir mūsų suveltų meškučių ar peliukų“, – šypsojosi Ugnė.

Tradicinį „Kaziuko kermošių“ organizavusių namų šeimininkė Vitalijos Augulienės teigimu, daugiausia šiame renginyje kraštiečiams siūloma velykinių puošmenų. „Kadangi pavasaris visada praneša, kad ne už kalnų Velykos, tai tą šventę dauguma nori pasitikti atnaujinę bei papuošę namus. Mūsų auksarankiai tokius pageidavimus išpildo kuo puikiausiai – velykinių suvenyrų niekada netrūksta pavasarinėse mugėse“, – konstatavo V. Augulienė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.