Birželio 24 dieną, Kauno arkivyskupija minėjo savo globėjo – Šv. Jono Krikštytojo šventę ir 100 metų gyvavimo sukaktį. Po iškilmingų mišių jubiliejiniais atminimo ženklais apdovanota 100 žmonių, kurie savo tikėjimu ir liudijimu, tarnyste ir darbais ypač prisidėjo prie arkivyskupijos gyvavimo ir klestėjimo.
Tarp apdovanotųjų – dvasininkai, miestų ir rajonų merai, ilgamečiai kurijos darbuotojai, Kauno arkivyskupijos rėmėjai, ekonominės tarybos nariai, bičiuliai, arkivyskupijos institucijų, įvairių stambių projektų vadovai ir darbuotojai, Kauno kunigų seminarijos darbuotojai, katalikiškų ugdymo įstaigų vadovai, žiniasklaidos atstovai.
Jubiliejiniai medaliai įteikti ir dviem mūsų rajono atstovams – rajono merui Valentinui Tamuliui ir Kėdainių dekanato dekanui, kun. Žydrūnui Paulauskui.
Parengta pagal Kauno arkivyskupijos kurijos inf.






