Nors šiuo metu ne tik teismų bendruomenei, bet ir visai Lietuvai bei pasauliui yra itin sudėtingas ir daug susitelkimo bei sąmoningumo reikalaujantis metas, tačiau Kauno apylinkės teismas rado galimybę susiburti, ir šiandien, gruodžio 15 d.,  Kauno apylinkės teismo teisėjai, valstybės tarnautojai, kiti darbuotojai virtualioje aplinkoje susitiko paminėti savo profesinę šventę – Lietuvos teismų dieną.

Sveikino netradiciškai

Sveikindamas netradiciniu būdu susirinkusį teismo kolektyvą, Kauno apylinkės teismo pirmininkas Arūnas Purvainis pažymėjo, kad tarp kasdieninių rūpesčių ir darbų – Teismų diena – puiki proga prisiminti, kur mes dirbame, bei pagalvoti, kokią prasmę turi mūsų darbas Lietuvos žmonėms.

„Lietuvos teismų dienos įteisinimas ne šiaip sau įvykis. Esu įsitikinęs, kad Teismų dienos įteisinimas skatina mus visus: teisėjus, valstybės tarnautojus, darbuotojus, teismų sistemos dalyvius, dar labiau susitelkti, sprendžiant Lietuvos valstybėje kylančius naujus iššūkius ir atsakingai dirbti teisingumo labui. Šis tikslas, misija įgauna dar didesnę prasmę šiandienos laikotarpiui, kuris yra mums visiems, teismų sistemai ypatingai sudėtingas, tačiau esu įsitikinęs, kad ir šį iššūkį įveiksime sėkmingai, kaip ir sėkmingai įveikėme visus per 100 metų mus lydėjusius iššūkius, kurių buvo ne vienas,“ – sakė A. Purvainis. 

Laukia darbai

Teismo vadovas, pažymėdamas praeityje nuveiktus didelius darbus, neabejoja, jog  ateityje jų laukia dar didesnių. 

„Todėl ši diena mums yra ypatinga, atspindinti teismų sistemos vaidmenį, šių dienų pokyčius,“ – pabrėžė A. Purvainis.

Teismo vadovas džiaugiasi, kad mūsų profesijos atstovų šventė yra puiki proga pažvelgti ir įvertinti esminius teismų sistemos pokyčius, tarp jų – Kauno apylinkės teismo, pasimokyti iš istorijos, kad ir toliau brandintume Lietuvą, kaip teisinę valstybę.

Kvietė pasidžiaugti

Minint teismų dieną, A. Purvainis kvietė visus pasidžiaugti pasiekimais, nežiūrint į šiuos nepaprastus visomis prasmėmis metus, tikėti, kad ir ateinančiais metais toliau drąsiai sutiksime naujus iššūkius, atliksime kasdienę pareigą, gerai žinant, kad tik susitelkiant galime mažus pasiekimus paversti didžiais.

„Kantrybės, ištvermės, atsakingai dirbti žmonių labui bei sveikatos, kuri šiuo metu yra brangiausia vertybė,“ – visiems linkėjo A. Purvainis.

Įvertino darbuotojus

Teismo pirmininkas, garbingos šventės proga, kaip ir kasmet, už puikius rezultatus, nepriekaištingą pareigų atlikimą, įvertino valstybės tarnautojus bei darbuotojus.

„Nors šiandien tarpusavio bendravimas yra sudėtingas, kitoks, tačiau darbuotojų geri darbai, atsidavimas pareigai tikrai yra matomas ir vertas didžiausios pagarbos,“ – dėkojo teismo vadovas A. Purvainis.

Atskirai išreikštos padėkos Kauno apylinkės teismo antikorupcinės komisijos nariams ir jos pirmininkei: „Metai buvo ypatingai pasižymėję, leidę teismui sutelkti maksimalias pastangas ir parodyti naują kokybę antikorupcijos srityje, įgyvendinant korupcijos prevencijai skirtas priemones,“ – pažymėjo A. Purvainis.

Linkėdamas gražios dienos, Teismų dienos proga, teismo pirmininkas išreiškė padėką visam teismo kolektyvui, prisidėjusiam prie teisingumo vykdymo Kauno apylinkės teisme.

Vaiva Milkeraitienė,Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų Teisėjo padėjėja, atliekanti Teismo pirmininko padėjėjos funkcijas (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Panašios naujienos