Aštuonioliktasis Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdis tradiciškai prasidėjo iškilmingu momentu.

Darių Kaminską(kairėje), laimėjus Seimo rinkimus, pasveikino rajono meras Saulius Grinkevičius ir vicemerė Olga Urbonienė.

Darių Kaminską (kairėje), laimėjus Seimo rinkimus, pasveikino rajono meras Saulius Grinkevičius ir vicemerė Olga Urbonienė.

Buvo pasveikintos spalio mėnesį gimtadienius šventusios Tarybos narės Nijolė Naujokienė ir Irena Staliorienė.

Kolegų sveikinimų sulaukė ir spalio 23 dieną antrajame rinkimų ture Kėdainių vienmandatėje rinkimų apygardoje Nr. 43 Virginiją Baltraitienę 255 balsų persvara įveikęs rajono Tarybos narys gydytojas Darius Kaminskas.

D. Kaminskas sakė, kad šešiolika metų dirbęs rajono Taryboje pamatė, jog daugiau demokratijos reikia ir vietos, ir aukščiausiajai valdžiai. „Man malonu buvo bendrauti su visais Tarybos nariais. Manau, kad dabar pavyks dirbti ne tik Kėdainių, bet ir visos Lietuvos labui“, – sakė D. Kaminskas.

Ne vienam kraštiečiui rūpi sužinoti, kad Darių Kaminską pakeis rajono Taryboje.

D. Kaminskas sakė esąs pasiryžęs dirbti Kėdainių ir Lietuvos žmonių labui.

D. Kaminskas sakė esąs pasiryžęs dirbti Kėdainių ir Lietuvos žmonių labui.

Pasak Vyriausiosios rinkimų komisijos atstovų, oficialūs Seimo rinkimų rezultatai bus paskelbti spalio 30 dieną. Tada per 15 dienų Tarybų nariai, tarp kurių yra ir Darius Kaminskas, turės nuspręsti, ką renkasi – darbą Seime, ar lieka Taryboje. Paaiškėjus sprendimui, bus skelbiami asmenys, užimsiantys laisvas vietas.

D. Kaminskas į rajono Tarybą buvo išrinktas Darbo partijos sąraše. Po rinkimų artimiausias kandidatas, pretenduojantis užimti laisvą Tarybos nario vietą, yra D. Kaminsko sūnus Justinas. Į Seimą dirbti išeinančio D. Kaminsko paklausus, ar Justinas užims Kėdainių rajono Tarybos nario vietą, atsakė, jog dar nežinia.

Po J. Kaminsko žemiau rikiuojasi Albinas Počiulpas, Daiva Dubinkienė, Donatas Valentinavičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.