Norint išvengti langų rasojimo, sienų pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitę me­dinius langus į plastikinius ne vienas susidūrėme su pelėsio atsiradimu ir langų rasojimo problema. Mediniai langai kvėpuoja, o plastikiniai – NE!

Vėdinant patalpas atidarius langus netenkama visų sandarių langų savybių, pažeidžiamas normalus oro mikroklimatas, ženkliai sumažėja šilumos panaudojimo efektyvumas, padidėja triukšmo lygis.
„Air-Box“ vožtuvai padės jums išvengti langų rasojimo ir pelėsio. Visada bus

grynas oras be triukšmo, dulkių ir skersvėjų. Jie puikiai atstoja orlaides.
„Air-Box“ vožtuvai yra dviejų tipų. „Air-Box ECO“ – tai ventiliacinis vožtuvas su filtru, kuris filtruoja orą, patenkantį iš lauko su triukšmo apsauga ir patenkančio oro valymu nuo žiedadulkių, dulkių, sporų ir suodžių nuo gyvenamųjų, viešųjų ir pramoninių pastatų su mechanine arba natūralia ventiliacija, ir „Air-Box Comfort“ tik be filtravimo mehanizmo, kuris taip pat puikiai atstoja tarybines orlaides, kurios buvo mediniuose languose.

Speciali „Air-Box ” vožtuvo funkcija – tai galimybė greitai įdiegti ventiliaciją, nefrezuojant lango profilio. Per ventiliacinį vožtuvą per 1 valandą į patalpą patenka 40 kub. m gryno oro.

AIR-BOX PRIVALUMAI:
optimali oro apykaita, esant normaliam oro slėgiui;
minimalūs energijos nuostoliai;
nuolatinė oro kaita;
nėra skersvėjo, net esant stipriam vėjui;
puiki šilumos ir garso izoliacija;
veikia be garso;
maža kaina;
užkertamas kelias pelėsių susidarymui, langų rasojimui.

AIR-BOX PRIVALUMAI:

  • optimali oro apykaita, esant normaliam oro slėgiui;
  • minimalūs energijos nuostoliai;
  • nuolatinė oro kaita;
  • nėra skersvėjo, net esant stipriam vėjui;
  • puiki šilumos ir garso izoliacija;
  • veikia be garso;
  • maža kaina;
  • užkertamas kelias pelėsių susidarymui, langų rasojimui.

Sureguliavę drėgmės lygį patalpose, sustiprinsite savo imuninę sistemą ir taip išvengsite virusinių bei kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų infekcijų bei pagerinsite miego kokybę. Drėgnos patalpos, pelijančios sienos, rasojantys langai taip pat bus pamiršti.

Nuolatinis patalpų vėdinimas jums padės apsisaugoti ir išvengti virusų ir kitų infekcijų plitimo.

Atvyksime į jūsų namus ir sumontuosime. Jei esate nagingi, vožtuvus galite susimontuoti ir patys, jums tereikia tik užsisakyti.

www.remvalus.com
Tel. 8 604 24 268
Tel. 8 606 93 229

Panašios naujienos