Kalėdų stebuklai ir džiaugsmas tęsiasi ir šventėms praėjus. Belaukiant Naujųjų, bendrovė „Daumantai LT“ šventine nuotaika apgaubė savo darbuotojų atžalas – tiek mažylius, tiek jau paūgėjusius vaikus.

Jiems „Daumantų“ pagardų gamykloje, jaukioje renginių salėje surengta šventė – susitikimas su Kalėdų Seneliu. Tačiau prieš prasidedant linksmybėms susirinkusius vaikus ir jų tėvelius pasveikino UAB „Daumantai LT“direktorius Romanas Seliava, kuris ne tik palinkėjo sėkmingų ateinančių metų, bet ir įteikė „Daumantų“ pagardų gamintojų padėką už dalyvavimą kalėdinių piešinių kūrybinėje akcijoje. Ši padėka atiteko bendrovės darbuotojos Reginos Kšivickienės anūkei Tijai Sinickaitei, kurios piešinio motyvais buvo sukurti kalėdiniai atvirukai, pradžiuginę įmonės partnerius ir draugus.

„Labai džiugu, kad mūsų darbuotojai augina tokius šaunius, gerai besimokančius vaikus, tarp kurių yra ne tik gerų matematikų, bet ir menininkų“, – pasidžiaugė bendrovės „Daumantai LT“ vadovas.

Na, o netrukus į linksmybių sūkurį vaikus panardino Kalėdų Senelis, užgrojęs net armonika ir surengęs linksmų žaidimų. Vaikai deklamavo eilėraštukus, dainavo ir šoko kartu su tėveliais. Žinoma, labiausiai mažieji laukė dovanų, kuriomis Kalėdų Senelis apdovanojo visus susirinkusius.

Ši šventė bendrovės „Daumantai LT“ darbuotojų atžaloms dovanojo gerų įspūdžių, o tėveliams leido pajusti, kad pagarba šeimoms ir tarpusavio ryšių stiprinimas yra šios bendrovės puoselėjamos vertybės.

[tribulant_slideshow gallery_id=“332″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.