Praėjusį penktadienį, Kėdainių daugiakultūriame centre vyko Kalbų mokyklos šventinis renginys: 36-iems mokyklos absolventams buvo įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai. Tai – jau XXI -oji Kėdainių kalbų mokyklos laida. Iš viso šią mokyklą sėkmingai baigė ir pažymėjimus gavo daugiau kaip 900 rajono abiturientų. 

Kėdainių kalbų mokyklą baigė XXI absolventų laida.

Kėdainių kalbų mokyklą baigė XXI absolventų laida.

Ketverius metus bene kasdien į Kalbų mokyklą ėję mokiniai šiandien gali džiaugtis nemenku tiek anglų, tiek pasirinktinai vokiečių, rusų ar prancūzų kalbų bagažu. „Mūsų mokyklą baigę mokiniai mokėsi anglų kalbos gramatikos, praktikos, kūrybinio rašymo, anglų kalbos klausymo įgūdžių. Be to, taip pat mokėsi antros užsienio kalbos bei laisvai pasirenkamų dalykų“, – sakė Aida Bilinskienė, Kėdainių kalbų mokyklos direktorė.
36 mokyklos absolventai dvyliktokai gavo pirmuosius savo atestatus. Ši mokinių laida – priešpaskutinė, kuri programą baigia žiemą.

Atvėrė horizontus ateičiai
Pasak pašnekovės, mokiniai dažniausiai papildomą užsienio kalbą renkasi rusų – tiek vokiečių, tiek prancūzų kalbos sulaukia žymiai mažesnio pageidaujančiųjų mokytis dėmesio. Direktorė pasidžiaugė, kad per ketverius metus mokiniai ne tik pagilino savo žinias, bet ir susirado daug gerų draugų.
„Net neabejoju, kad Kalbų mokyklos baigimo pažymėjimas absolventams ateityje atvers platesnes galimybes ir horizontus tiek toliau siekiant išsilavinimo, tiek bendraujant su užsieniečiais, tiek ir paprasčiausiam pasitikėjimui savimi“, – sakė ji ir pridūrė, kad neretas atvejis, kai absolventai pasirenka toliau tęsti mokslus, susijusius su kalbomis.
Į renginį atvykę savivaldybės atstovai apdovanojo tris merginas: už puikias akademines žinias, už aktyvią visuomeninę veiklą įteiktos padėkos Viktorijai Lukošiūtei, Godai Beinortaitei ir Rugilei Smalinskaitei.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.