Lapkričio 7 dieną įsigaliojus karantinui trumpinamas vienos iš Kėdainiuose veikiančių didžiųjų prekybos tinklų parduotuvės darbo laikas, kitos kol kas dirbs įprastai.

Laikinai trumpina

„Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė patvirtino, kad nuo rytojaus, lapkričio 7 dienos, įsigaliojant Lietuvoje visuotiniam karantinui bus laikinai trumpinamas Kėdainiuose esančios „Maxima XX“ parduotuvės, J. Basanavičiaus g. 53, darbo laikas. Ji dirbs nuo 8.00 iki 20.00 val.

„Kitų Kėdainiuose esančių „Maxima“ parduotuvių darbo laikas nesikeičia. Darbo laikas yra trumpinamas atsižvelgiant į dėl COVID-19 pandemijos pasikeitusius pirkėjų poreikius. Taip pat norime sumažinti darbo krūvį savo darbuotojams, įvertindami galimas rizikas dėl vis sparčiau plintančios COVID-19 infekcijos Visoje šalyje stebime situaciją ir esant poreikiui, darbo laikas bus toliau koreguojamas tam tikrose Lietuvos savivaldybėse arba atskirose mūsų parduotuvėse“, – komentavo E. Dapkienė.

Duoda kaukę

Pasak prekybos tinklo atstovės, jau kurį laiką „Maximos“ parduotuvėse yra taikomos sugriežtinos COVID-19 prevencijos priemonės, laikomasi itin sugriežtintų higienos reikalavimų, todėl nuo šeštadienio įsigaliojant karantinui didelių pokyčių pirkėjai nepajus. Esant reikalui, apsiperkantiems „Maximoje“ yra sudaryta galimybė nemokamai gauti vienkartinę apsauginę veido kaukę.

Kaip ir praėjusiais metais per Kalėdas šįmet „Maxima: nedirbs, o apie tikslesnį darbo laiką šventiniu laikotarpiu informaciją pateiks gruodį

Dirbs įprastai

„Kėdainių mugę“ prekybos tinklo „Norfa“  atstovas spaudai Darius Ryliškis patikino, kad dviejų prekybos centrų darbo laikas dėl karantino nesikeis, kol kas jie  dirbs taip pat.

„Dėl darbo per Kalėdas sprendimų dar nėra“, – sakė D. Ryliškis.

Stygiaus nepajus

Prekybos tinklo „Iki“ Komunikacijos vadovė Vaida Budrienė patikino, kad Kėdainiuose „Iki“ parduotuvės dirbs įprastu režimu. Vienintelis dalykas, kuris keisis, tai bus įvestas srautų ribojimas.

„Tačiau tą jau darome kitose parduotuvėse, kur įvestas lokalus karantinas ir kol kas jokių nesusipratimų ar spūsčių nebuvo. Esame aprūpinę pilnai savo parduotuves, todėl jokio galimo prekių stygio tikrai gyventojai nepajus. Mūsų tiekimo grandinė yra tvirta ir užtikrinta“, – teigė V. Budrienė.

Pasak „Iki“ atstovės, kaip ir anksčiau visą pandemijos laikotarpį, taip ir dabar, pirkėjai raginami elgtis atsakingai, laikytis socialinės distancijos, į parduotuvę užeiti dėvint nosį ir burną dengiančią kaukę.

„Dėl artėjančių didžiųjų metų švenčių – Kalėdų ir Naujųjų metų, darbo laikus dar deriname. Paskelbsime juo artėjant žiemos šventėms, kad informacija gyventojams nepasimestų“, – sakė V. Budrienė.

Skirtos visiems

Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė komentavo:

Šiuo metu parduotuvių darbo laiko trumpinti neplanuojame. Prireikus parduotuvėse yra reguliuojami pirkėjų srautai, siekiant užtikrinti 10 kv. metrų vienam pirkėjui.

Laikomės tradicijos ir jau ketvirtus metus iš eilės nedirbsime pirmąją šv. Kalėdų dieną ir sausio 1-ają. Laikomės nuostatos, kad gražiausios metų šventės yra skirtos visiems, suprantame, kaip svarbu per didžiąsias metų šventes pailsėti ir praleisti jas su savo artimaisiais.

Kitomis šventinio laikotarpio dienomis visos „Lidl“ parduotuvės taip pat dirbs trumpiau. Šv. Kūčių vakarą parduotuvės dirbs iki 18.30 val., o Naujųjų metų išvakarėse – iki 20.30 val. Antrąją Šv. Kalėdų dieną visos „Lidl“ parduotuvės dirbs nuo 9 val. ryto iki 20 val. vakaro.“

(Andriaus Repšio nuotrauka, iš ciklo „1808, Karantinas“, Kėdainiai, 2020)

Panašios naujienos