Antradienį Keleriškių kaime iškilmingai atidaryta sporto ir laisvalaikio zona, kurioje – net septyni treniruokliai, dvejos sūpynės ir karstyklė vaikams. Nepaisant žvarbaus ir vėjuoto oro, į aikštelės atidarymą gausiai susirinko Keleriškių kaimo bendruomenė ir svečiai. Mat ir savieji, ir svečiai norėjo drauge pasidžiaugti šio kaimo gyventojų aktyvumu ir darbštumu.

„Labai smagu, kad bendruomenė, sužinojusi, jog Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skyrė lėšų mūsų rajono savivaldybei, pati paruošė projektą. Keleriškių kaimo bendruomenė buvo viena aktyviausių ir viena pirmųjų, kuri baigė projektą įgyvendinti. Labai smagu, kad įsigijusi įrengimus bendruomenė pati savo rankomis prisidėjo prie aikštelės įrengimo. Džiaugiuosi ir tikiu, kad vasarą čia bus gausu ne tik vaikų, bet suaugusiųjų, kurie susirinks aktyviai praleisti laisvalaikį. Linkiu, kad ši aikštelė visą laiką būtų pilna lankytojų“, – keleriškiečiams linkėjo atidarymo šventėje dalyvavęs rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius.

Keleriškių kaimo bendruomenės iniciatyvą, skirtą sporto ir laisvalaikio zonos įrengimui ir jos pritaikymui gyventojų poreikiams, finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto įgyvendinimui skirta 5085 eurų.

Pasak Keleriškių kaimo seniūnaitės Renatos Verikienės ir kaimo bendruomenės pirmininkės Robertos Navagruckienės, šio projekto tikslas buvo ne tik įrengti aikštelę, bet ir suburti kaimo gyventojus. Tad abi moterys džiaugėsi nuolatinių talkininkų pagalba. Prie projekto prisidėjo trys partneriai – UAB „Laumetris“, ūkininkai Vilmantas Voveraitis, Gintaras Ramanauskas.

„Laumetris“ pagamino suolus ir šiukšliadėžę, o ūkininkai savo technika paruošė pagrindą aikštelei įrengti: išlygino žemę, atvežė žvirgždo ir jį papylė.

O pati bendruomenė keletą kartų rengė talkas, į kurias susirinkę žmonės patys įkasė ir įtvirtino sporto bei žaidimų įrengimus. Pavasarį aikštelės aplinka bus apželdinta. Kol bendruomenė darbavosi, vaikai irgi nesnaudė – jie talkas užfiksavo piešiniuose ir surengė parodą kaimo bibliotekoje.

Aikštelės atidarymo metu bendruomenė įteikė padėkas visiems pagalbininkams, apdovanojo gražiausių piešinių autorius.

„Džiaugiamės rezultatu, norime, kad ši aikštelė „prigytų“ ir visi kartu ją prižiūrėtume. Čia galės susiburti vaikai ir suaugę, turėsime, kur ateiti, pasportuoti ir laisvalaikį praleisti“, – sakė R. Verikienė.

O naudotis sporto ir laisvalaikio zona tikrai bus kam: Keleriškiuose gyvena daugiau kaip 400 žmonių, o ypač džiugina tai, kad pastaruoju metu į netoli Kėdainių esantį kaimą atsikelia vis daugiau jaunų šeimų.

[tribulant_slideshow gallery_id=“323″]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.