Šią savaitę kreipėmės į uždarosios akcinės bendrovės „Kėdbusas“ administraciją, pateikdami „Kėdainių mugės“ skaitytojams aktualų klausimą, kaip ir kokiais būdais miesto ir rajono gyventojai, norintys nuvykti iš taško A į tašką B, gali surasti būtiniausią informaciją.

Pakomentuoti šią aktualiją ėmėsi UAB ,,Kėdbusas“ direktoriaus padėjėja Daiva Dautartienė. Paklausta, kada paskutinį kartą buvo paskelbta naujausia informacija šios bendrovės tinklapyje, transporto įmonės atstovė atsakė, kad šiais metais UAB „Kėdbusas“ svetainė atnaujinama ir esą šiuo metu dar vyksta koregavimo darbai.
Taip pat D. Dautartienė informavo, kad keleiviams reikalingą informaciją apie autobusų eismo tvarkaraščius bei bilietų pardavimą galima rasti svetainės pradiniame puslapyje: tereikia maršrutų paieškoje nurodyti išvykimo ir atvykimo stoteles ir pasirinkti pageidaujamo miesto ar priemiesčio autobuso reisą. Taip pat ji tvirtino, kad „Tvarkaraščių skyriuje“ neva galima surasti priemiestinių ir tarpmiestinių autobusų maršrutų tvarkaraščius.
„Miesto autobusų tvarkaraščiai šiuo metu koreguojami, artimiausiu metu bus paskelbti šiame puslapyje“, – sakė ji.
Kai kreipėmės pakartotinai, prašydami patikslinti, kada galėtume pradžiuginti savo skaitytojus pranešdami bent jau preliminarų laiką, kada tai bus padaryta, sulaukėme paaiškinimo: „Ryšium su sezoniniais keitimais tvarkaraščiai tikslinami. Tačiau dedame visas pastangas, kad tvarkaraščiai būtų paskelbti kuo greičiau.“
Tikėkimės, kad „kuo greičiau“ išties bus greitai…