Pastaruoju metu bėgimo karšlige užsikrėtęs dažnas lietuvis – parkuose, gatvėse, stadionuose tenka dažnokai pamatyti lengva ristele bėgantį mėgėją. Bėgimas populiarus ir Kėdainiuse, tad pasivaržyti, išmėginti savo jėgas kviečiame į Šėtą – čia kitą savaitgalį vyks bėgimo varžybos, skirtos miestelio 653-osioms metinėms paminėti.

skinulis-Šėtos bėgimas – tai vienas iš 12 etapų, sudarančių Lietuvos Bėgimo taurės varžybas. ,,Būtent šis bėgimas ir visa Lietuvos Bėgimo taurė yra skirta mėgėjams, todėl ir yra tokia plati etapų geografija, kad būtų įtraukta kuo daugiau įvairesnių Lietuvos vietovių”, – sakė Aurimas Skinulis, profesionalus bėgikas, vienas šių varžybų organizatorių. Pasak sportininko, šių varžybų tikslas – populiarinti bėgimą įvairiuose Lietuvos regionuose, todėl nė vieno bėgimo etapo nėra didmesčiuose. ,,Didžiuosiuose Lietuvos miestuse ir taip gausu gerų bėgimo renginių ir įvairiausių varžybų. Todėl aš kviečiu kuo aktyviau registruotis vietinius ir aplinkinių vietovių žmones ir sudalyvauti bėgime”, – savo jėgas išbandyti kvietė A. Skinulis.

Varžybose dalyvaus ir profesionalūs bėgikai, tad tai puiki galimybė pasivaržyti su profesionalais, pasižiūrėti, kokiame lygyje esate ir kiek dar reikia tobulėti.

Šiemet Šėtos bėgime prasiplėtė ir distancijų kiekis, tad kiekvienas pagal savo pajėgumą galės pasirinkti sau patrauklų ir įveikiamą nuotolį. ,,Taip pat ypač laukiame mažųjų dalyvių, kuriems reikės įveikti 300m distanciją aplink bažnyčią. Juos gali lydėti tėvai, artimieji – tai puikus pavyzdys jaunąjai kartai, kad judėti sveika”, – sakė pašnekovas.

Be to, varžybose, be geros nuotaikos, bus daug prizų ir siurprizų, be to, prieš pat startą dalyvių laukia puiki koncertinė programa.

Bėgimo varžybose ypač laukiamos ir palaikymo komandos: jos bus apdovanotos už geriausią savo favorito palaikymą ir paskatinimą įveikti maršrutą.

,,Organizuodamas šį bėgimą norėjau parodyti vietiniams, kad sportas ir sportuojantis žmogus gali būti linksmas ir besišypsantis. Bėgimo šventėse ypač gausu dalyvių, kurie bėga su šypsenomis, puikia nuotaika, – sakė A. Skinulis. – Atvykite ir patys sudalyvaukite, tačiau prieš tai nepamirškite užsiregistruoti”.

Bendra informacija apie bėgimą:

Startas bus duotas birželio 7 d. 13:30 val. Šėtos miestelyje.
Dalyvių numerių ir laiko matavimo prietaisų atsiėmimas – nuo 11 val. iki 13 val.

13.30 val. – A grupė Vaikų startas (2009 metai ir jaunesnės mergaitės ir berniukai) – 300m;

13.45 val. – B grupė (2003 – 2008 m. gim. ir jaunesnės mergaitės ir berniukai) – 2000 m.

14.00 val. – C grupė (2002 – 1998 m. gim. merginos ir vaikinai) – 4000 m.

14.30 val. – D grupė (1997 m. ir vyresni vyrai ir moterys) – 10000 m.

14.30 val. – E grupė (1955 m. gim. ir vyresni vyrai ir moterys) – 10000 m.

Visi dalyviai į Šėtos bėgimą registruojasi patys. Užsiregistravus etapo organizatoriai išduoda dalyvio numerį.

Išankstinė registracija vykdoma www.begimotaure.lt interneto svetainėje.

Dalyvių registracijos mokesčiai:
Užsiregistravus iki 2015m gegužės mėnesio 31 d. 00 val. starto mokestis:
– vaikams – nemokamas;
– suaugusiems – 4 €.
– moksleiviams (1998m. ir jaunesni) ir senjorams (1954m ir vyresni) – 2 €.

Užsiregistravus nuo 2015-06-01d. iki 2015-06-06d. 20.00 val. starto mokestis:

-vaikams – nemokamas;
– suaugusiems – 5 €.
– moksleiviams (1998m. ir jaunesni) ir senjorams (1954m ir vyresni) – 3 €.

Registruojantis varžybų dieną starto mokestis:
– vaikams – nemokamas;
– suaugusiems – 8 €;
– moksleiviams (1998m. ir jaunesni) ir senjorams (1954m ir vyresni) – 4 €.

Po bėgimo – iškilminga apdovanojimų ceremonija Šėtos kultūros centro Didžiojoje salėje kartu su Groovy boys. Renginį veda: Vytautas Mikaitis.

Bėgimą organizuoja: Aurimas Skinulis, Šėtos seniūnija, Bėgimo klubas Šviesos kariai, Lietuvos bėgimo taurė ir Asociacija „Gėrnešys“.

Rėmėjai, globėjai ir visi kurie prisideda: Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, Šėtos seniūnija ir seniūnas Petras Pupkus, Šėtos kultūros centro direktorius Vidmantas Valantiejus, Šėtos gimnazija bei jos kūno kultūros mokytojas Vladas Kiaulakis. Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius.

Daugiau informacijos apie bėgimą ieškokite internetinėje svetainėje www.begimotaure.lt

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.