Birželio 21-ąją Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijoje surengtoje „Garbės dienoje“ už įvairius pasiekimus pagerbtas net 131 mokinys.

Šio tradicinio progimnazijos renginio metu direktorės Terezos Sotnik padėkas ir atminimo dovanėles už puikius ugdymosi pasiekimus gavo septyniasdešimt penki 1–8 klasių mokiniai, už labai gerus ugdymosi pasiekimus – dvi dešimtys 5–8 klasių mokinių, už puikius dalyvavimo konkursuose ir olimpiadose rezultatus – 36 mokiniai.

Taip pat pagerbti didžiausią pažangą per mokslo metus padarę 24 mokiniai. Dvylikai 5–8 klasių mokinių už puikius mokymosi rezultatus įteiktos rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio padėkos.

Paskatinti geriausius mokinukus ir sukurti šventinę nuotaiką „Garbės dienoje“ padėjo rėmėjų parodytas dėmesys bei skirta parama. Pavyzdžiui, įmonė „Flora“ prisidėjo skirdami gėlių, o finansinę paramą skyrė uždarosios akcinės bendrovės „Daumantai LT“, „Transport Linėja“, „Transporto vystymo grupė“, labdaros ir paramos fondas „Viltis – Vikonda“, politikai rajono tarybos narė Nijolė Naujokienė, Seimo narys Tomas Bičiūnas.

Progimnazijos direktorė T. Sotnik (kairėje) padėkojo UAB „Daumantai LT“ vadovui Sauliui Grinkevičiui už skirtą paramą, padėjusią paskatinti geriausius mokinius. („Kėdainių mugės“ nuotr.)
 

„Šiais metais progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo kūrybiniuose-meniniuose konkursuose, respublikiniuose Kengūros, Informacinių technologijų  konkursuose, rajoninėje technologijų olimpiadoje“ – sakė progimnazijos direktorė T. Sotnik, pasidžiaugusi, kad progimnazijoje dirbantys mokytojai yra savo srities profesionalai, gebantys sudominti mokinius, atskleisti ir plėtoti jų gebėjimus ir talentus. Skatinantys, motyvuojantys ir kuriantys kartu su savo ugdytiniais. 

Tradicinėje Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijoje surengtoje „Garbės dienoje“ už įvairius pasiekimus pagerbtas 131 mokinys. (J. Paukštelio progimnazijos nuotr.)

Panašios naujienos