Liepos 3 d., šeštadienio, popietę Krakių miestelio centrinėje aikštėje vyko Kėdainių rajono policijos rėmėjų programa vaikams „Saugus kelyje“ – paspirtukų ir dviračių varžybos, linksmi žaidimai su Amsiu ir kiti siurprizai. Vyko sportinių automobilių paroda bei baikerių klubo „Horizontai“ paradas miestelio gatvėmis.

Nuo 16 iki 20 val. veikė vietos gamintojų produkcijos mugė. Įdomu, kad į šventę atvyko ir kitų krakiškių – tai Skuodo rajono Krakių kaimo gyventojai, su kuriais mūsų rajono krakiškius sieja draugiškas ryšys jau keletą metų.

Nuo 18 val. vyko šventinis koncertas. Gražiu šventės akcentu tapo įspūdingų gatvės lėlių – miestelio tapatumo simbolių – pasirodymas. Mažuosius džiugino vaikų mados teatro DEMO iš Kauno pasirodymas. Koncertavo Krakių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai, Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis (vad. Eugenijus Čiplys), ansamblis ,,Klezmer Klangen“ (Vilnius), atlikėjas Virgis Stakėnas, grupė ,,Intervalai“ (Kaunas). Renginio vedėjas – Jonas Radzevičius.

Apie tai, kuo mugėje prekiavo krakiškiai bei kaip apie Krakes atsiliepia į šventę net iš JAV atvykusi krakiškė, skaitykite laikraštyje ,,Kėdainių mugė“.

,,Kėdainių mugės“ inform.

Astos Raicevičienės nuotr.

Panašios naujienos