Josvainiuose, kultūros centre vykusios šeimos šventės metu į šventinį siautulį įsiliejo ne tik mažieji, bet ir jų tėveliai, nepraleidę progos ne tik pasigrožėti savo vaikų atliekama programa, bet ir patys vaikams pademonstruoti, jog sugeba būti artistiškais.

Ligita Urnikienė, Josvainių socialinio ir ugdymo centro direktoriaus pavaduotoja su mažosiomis spektaklio aktorėmis – citrinomis.

Josvainių socialinio ir ugdymo centro ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų šventėje dalyvavo būrys vaikų bei tėvelių, kurie būdami kartu pažymėjo Šeimos dieną – vieną gražiausių ir prasmingiausių pavasario švenčių.

Žirniai, morkos, moliūgas, vyšnios, citrinos – šiuos ir dar daugiau vaisių bei daržovių tądien buvo galima išvysti scenoje, stilizuotoje turgaus aikštėje.

„Atgimė“ vaisiai ir daržovės

„Šiandieną visus mūsų darželio vaikus, brolius ir seseris, jų tėvelius, močiutes, senelius pakvietėme į stilizuotą turgaus aikštę. Pavasarį yra gražu, žydi gėlės, valgome vaisius ir daržoves. O pagal muzikinį spektaklį „Turgaus aikštė“ vaikai ir atliko savo pasirodymus, kurių metu „atgimė“ vaisiai ir daržovės, jos šoko, dainavo, grojo įvairiais instrumentais. Buvo labai linksma. Kolektyvą buvo labai lengva suburti, nes visi džiaugiasi artėjančia vasara, be to, nori ir pasirodyti scenoje. Tad jus visus suburti nebuvo sudėtinga“, – pasakojo Živilė Būdienė, Josvainių socialinio ir ugdymo centro muzikos vadovė.

Visa bendruomenė šurmuliavo turgaus aikštėje ir šventė Šeimos šventę. „Džiugu, kad tėveliai pas mus visada atsiliepia į kvietimą ateiti kartu pašokti, padainuoti, kartu ir darbus nudirbti, į talkas renkasi. Labai džiaugiamės mūsų visa bendruomene“, – pažymėjo Ligita Urnikienė, Josvainių socialinio ir ugdymo centro direktoriaus pavaduotoja.

Suartino mamas

Tėveliai, prieš pasirodymą prasitarė, kad jaudinasi ir nerimauja, bet dėl savo vaikų gali ryžtis bet kam!

„Truputį buvo baimės ir jaudulio, kad gali nepasisekti, tačiau ko nepadarysi dėl savo vaikų! Renginio dieną buvo labai smagu pamatyti galutinį rezultatą. Mus šiai avantiūrai labiausiai įkalbinėjo vadovė, nes vaikai to nė nežinojo!“, – šypsojosi mama Laura.

„Labai smagu su vaikais daryti kažką bendro ir dalyvauti. Šia bendra veikla vaikai labai džiaugiasi. Ruoštis buvo nesudėtinga, su kitomis mamomis labai smagiai praleidome laiką“, – pasakojo kita mama Violeta. Abi pašnekovės akcentavo, kad besiruošdamos mamos dar labiau suartėjo, dar geriau pažino viena kitą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.