Sekmadienio vakarą ugniagesiai-gelbėtojai skubėjo į Kėdainių rajone esantį Josvainių miestelį, kur užsiliepsnojo didžiulis ūkinis pastatas. Gaisro metu ne tik sudegė medinė pastato dalis, bet ir jame buvęs turtas.


Apie 19.21 valandą ugniagesiai-gelbėtojai gavo pranešimą, kad Josvainių miestelyje, Sodų gatvėje dega mūrinis pastatas. Atvykus ugniagesiams pastatas degė atvira liepsna.

Netrukus paaiškėjo, kad degančio pastato tik dalis mūrinė. O garažas, ūkinės paskirties patalpos, malkinė – medinės. Dėl gaisro masto netrukus į įvykio vietą buvo išsiųsta viena autocisterna, kiek vėliau – dar dvi. Tačiau išgelbėti medinių konstrukcijų pastatų ir juose buvusio turto nepavyko.

Sudegė medinė pastato dalis, viduje buvę namų apyvokos daiktai, nudegė medinės stogo konstrukcijos, nudegė bei nuardytas stogas. Sudegė malkinė, apdegė bei sulieta vandeniu viduje buvę 4 m³ malkų, 4 t pjuvenų briketų. Išdegė pirties patalpa, apdegė poilsio zona.

Ūkinės paskirties patalpoje buvo 1 m³ plastikinis rezervuaras, kuriame buvo apie 130 l dyzelino, šalia jo – du plastikiniai po 70 l bakai su dyzelinu. Išsilydžius kuro indams dyzelinas, susimaišęs su vandeniu, pasklido ant pievos 16 m² plote. Iš pastato išnešti du dujų balionai. Vanduo vežtas iš už 400 m esančio tvenkinio, taip pat iš už 100 m esančio gaisrinio hidranto.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.