Josvainių atvirosios jaunimo erdvės vykdytas projektas „Naujos jungtys“ susilaukė didelio būrio jaunimo susidomėjimo (projektą finansavo Kėdainių rajono savivaldybė).

Aktyviausi projekto veiklų savanoriai, savanorių dienos proga buvo pakviesti į pramoginę-pažintinę išvyką į Kauną, kurioje visi apsilankė pabėgimo kambariuose „Break free“, kalėdiškai pasipuošusiame Kaune. Kartu pasidžiaugėme miesto eglute.

Jaunimas aktyviai dalyvavo projekto veiklose, darbavosi net devyniose kūrybinėse dirbtuvėse, savanoriavo, padėjo įgyvendinti suplanuotas veiklas. Iniciatyviais ir kūrybiškais, atsakingais savanoriais džiaugėmės ir Josvainių kultūros centro organizuotuose renginiuose.

Pagalbos sulaukėme valstybinių švenčių paminėjimuose, šeimos dienai skirtame renginyje, Joninių šventėje ir kt. Esame dėkingi kūrybiškam ir šauniam jaunimui! Tikime, kad noras savanoriauti neišblės, mielai savanorių lauksime ir 2024 metais, o ypač vasaros pabaigoje vyksiančiuose Josvainių miestelio jubiliejaus paminėjimo renginiuose ir kitose veiklose.

 Josvainių atvirosios jaunimo erdvės informacija ir nuotraukos.

Užs. Nr. 290.