Parduotuvės atidarymas sudomino daugelį krakiškių.

Parduotuvės atidarymas sudomino daugelį krakiškių.

„Panašu, kad į Krakes grįžta istorija. Juk miestelio metraščiai byloja, kad tarpukario Krakėse veikė net šešiasdešimt krautuvėlių. Tad trečiosios parduotuvės atidarymas mūsų miestelyje nieko neturi stebinti“, – šypsodamasis žinią, kad Krakėse Joninių išvakarėse duris atveria Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo parduotuvė, komentavo krakiškis Robertas Dubinka.

Naujos parduotuvės atidarymas krakiškius sudomino labai rimtai – paskelbus, jog durys bus atveriamos 13 valandą, jau nuo 12 valandos prie parduotuvės pradėjo rikiuotis pirmųjų pirkėjų eilutė.

Pasak R. rasčiausko, kuo daugiau konkurencijos, tuo geriau pirkėjams.

Pasak R. Rasčiausko, kuo daugiau konkurencijos, tuo geriau pirkėjams.

Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo direktorius Rimvydas Rasčiauskas sakė, kad naujoji parduotuvė Krakėse – jau 22-oji priklausanti jų tinklui. „Apie tai, kad reikėtų parduotuvę atidaryti ir Krakėse, galvojome maždaug penkerius metus. Juk Krakės gana gyvybingas miestelis. Be to, jame susikerta net keli keliai, vedantys iš aplinkinių kaimų. Čia nemažas judėjimas ir daug veiksmo. Gana ilgai užtruko tinkamų patalpų paieškos. Suradome pastatą miestelio centre ir norėjome jį visą nupirkti. Deja, sutarėme tik su pirmojo pastato aukšto savininkais. Tad nusipirkome kažkada Krakėse buvusio buitinio pirmąjį aukštą ir jį prikėlėme antram gyvenimui“, – sakė R. Rasčiauskas.

Pardavėjos pasiruošusios pirkėjų antplūdžiui.

Pardavėjos pasiruošusios pirkėjų antplūdžiui.

Naujoji parduotuvė yra maždaug 100 kvadratinių metrų. Ji iš pagrindų atnaujinta, turi prekybinę salę ir sandėlį. Parduotuvėje platus maisto ir būtiniausių ūkinių prekių pasirinkimas. „Mūsų kooperatyvo parduotuvės priklauso tinklui „Aibė“. Tad jose netrūksta akcijų, kurios vilioja pirkėjus. Kaimuose žmonėms labiausiai reikia pagrindinių maisto produktų, cigarečių ir alkoholio“, – prekybinius ypatumus vardijo rajono vartotojų kooperatyvo direktorius.

Naujai atidarytoje parduotuvėje dirbs trys pardavėjos. Esant reikalui, pasak R. Rasčiausko, bus ieškoma pastiprinimo.

Krakiškiai sakė laukę parduotuvės įkurtuvių.

Krakiškiai sakė laukę parduotuvės įkurtuvių.

Ar kooperatyvo vadovai nebijo konkurencijos, juk jų parduotuvė jau trečioji Krakėse? Į šį klausimą R. Rasčiauskas atsakė optimistiškai: „Nuo to, kad miestelyje veiks ne viena ir ne dvi parduotuvės, laimės tik gyventojai. Juk konkurencija skatina kokybę ir patrauklesnes kainas. O gyventojams tik to ir tereikia.“

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.