Jau trečius metus VšĮ „Žaliasis taškas“ bei aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ organizuoja aplinkosauginius apdovanojimus „Gamtos herojai“.

Projekte gali dalyvauti visos suinteresuotos ugdymo įstaigos ir pedagogai bei mokyklinio amžiaus vaikai (1-12 klasės). Savo kandidatūrą dalyviai gali pateikti patys arba tai gali padaryti kiti, matantys jų darbo prasmę.

Šiemet projektas kviečia išskirti ir pasidžiaugti vienu didžiausiu, svarbiausiu ir reikšmingiausiu darbu prisidėjusiu prie gamtos saugojimo, savo aplinkos puoselėjimo, paskatinusiu progresą, ar įkvėpusiu kitus keisti savo nuostatas bei elgesį tvarios aplinkos link.

Dalyviai nominuojami trijose kategorijose, o kategorijų nugalėtojams bus skiriami „Commune DIY“ pagaminti medaliai bei stipendijos:

  • Metų aplinkosauginio ugdymo įstaiga (1 000 Eur)
  • Metų ekologiškiausias pedagogas (500 Eur),
  • Metų aplinkai draugiškiausias mokinys (500 Eur)

Registracija konkursui vyksta iki gegužės 22 d. Daugiau informacijos ir registracijos anketą rasite https://kita-forma.lt/gamtos-herojai-23/

Projekto tikslas – ne tik įvertinti ir apdovanoti bet ir paviešinti gamtai draugiškas ugdymo įstaigas, įkvepiančius mokytojus bei aktyvius moksleivius už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo.

„Kita forma” inf.

„Žaliasis taškas” feisbuko nuotr.