Tai viename, tai kitame renginyje pastaruoju metu nugirstu jausmingą akordeono melodiją. Taip, tai jaunasis Kėdainių krašto talentas Povilas Neliupšis: žiūrėk, tai jis grodamas trankų maršą, sveikina naujametinio bėgimo nugalėtojus, tai dalyvauja parodos atidaryme…

Ir tai – tik pradžia! Jaunasis akordeonistas šiemet groja turėdamas ypatingą tikslą – surengti 100 pasirodymų Lietuvai. Tokią originalią dovaną Povilas nusprendė padovanoti savo kraštui ir jo žmonėms Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga.

„Meilė ir pareiga Lietuvai man suteikia motyvacijos groti, nes jaučiu atsakomybę atiduoti savo jėgas tam, kad visoje Europoje (kol kas tik Europoje) žmonės žinotų, kas yra Lietuva ir kur ji yra. Nėra nieko nuostabiau išgirsti mano miesto ir Lietuvos vardą, minimą apdovanojimų ceremonijose. 100 – man įspūdingas skaičius. Aš nesureikšminu šio užmojo, nes jo dar neįvykdžiau. Labai tikiuosi, kad man nepritrūks užsispyrimo ir kantrybės, nes 100 pasirodymų yra labai daug. Bet visada į priekį veda mintis, kad kovojusiems už mūsų laisvę nepritrūko jėgų ir valios“, – sako akordeono virtuozas.

Kėdainių šviesiosios gimnazijos pirmos klasės gimnazistas šiais mokslo metais meistriškumą tobulina Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje. Šalies ir tarptautinių konkursų prizininkas, siekdamas įgyvendinti savo sumanymą, šiemet koncertavo jau septynis kartus. Visai nebloga pradžia!

Panašios naujienos