Lietuvos plaukimo čempionate, kuris gruodžio pabaigoje vyko 25 metrų baseine Anykščiuose, puikiai pasirodė kėdainietis Darijus Astrauskas. 

Darijus Astrauskas Anykščiuose vykusiame plaukimo čempionate pasiekė puikių rezultatų ir pateko į šalies jaunių rinktinę.

Darijus Astrauskas Anykščiuose vykusiame plaukimo čempionate pasiekė puikių rezultatų ir pateko į šalies jaunių rinktinę.

Vaikinas 100 metrų distancijoje laisvu stiliumi (53.31 sek.) ir 50 metrų distancijoje laisvu stiliumi (24.05 sek.) pateko į finalinius plaukimus. Parodęs gerą rezultatą Darijus praėjo atranką į Lietuvos plaukimo jaunių rinktinę.
Sausio pirmomis dienomis kėdainietis kartu su rinktine ruošėsi Elektrėnuose parengiamojoje stovykloje, kurioje bus išrinkti geriausieji plaukikai, vyksiantys į tarptautines plaukimo varžybas, taip pat ruošiami kandidatai liepos mėnesį vykti į Gruzijos sostinę Tbilisį, kur atstovaus Lietuvai Europos jaunimo olimpiniame festivalyje.
Puikiai Lietuvos plaukimo čempionate pasirodė ir kėdainietis Simas Jurevičius. Jis pagerino 50 metrų plaukimo krūtine (33.40 sek.) Lietuvos berniukų iki 13 metų rekordą, kuris gyvavo 13 metų. Kėdainių sporto centro plaukikai ir jų tėveliai dėkoja už sudarytas sąlygas ir galimybes startuoti čempionate Anykščiuose plaukikų rėmėjui UAB „Daumantai LT“ ir jos vadovui Sauliui Grinkevičiui.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.