Spalio 1-ąją pasaulyje minima tarptautinė kavos diena. Dažnas neįsivaizduoja savo ryto be puodelio šio  aromatingo gėrimo.  Juo vaišiname ir užsukusius svečius, išblaškome snaudulį, pakeliame kraujospūdį. Kavos paruošimo būdų taip pat yra įvairių, apie tai būtų galima kalbėti ir kalbėti. O dar daugiau įdomių faktų apie kavą gali atskleisti mūsų kraštietis Darius Biriukas, kuris jaunimui rengia specialią edukaciją.

Renginys vyks M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje (stiklinėje salėje) spalio 3 d. 15 val. Norintieji dalyvauti kviečiami užsiregistruoti tel. 8 650 48 136.

Ne vienerius metus barmenu dirbęs, o dabar su Kėdainių profesinio rengimo centro moksleiviais savo patirtimi besidalijantis D. Biriukas yra tikras kokteilių paruošimo, arbūzų išpjaustymo ir kitų panašių dalykų meistras, kurio darbais galima pasidžiaugti tiek miesto šventėse, tiek kituose renginiuose. Savo meistriškumą jis demonstruoja ir lydėdamas būsimuosius padavėjus-barmenus į stažuotes užsienyje.

„Kėdainių mugės“ ir organizatorių inf.

Titulinėje nuotraukoje: Meistriškai arbūzus išpjaustantis Darius Biriukas šįkart jaunimui surengs edukaciją apie kavą. (Kėdainių PRC nuotr.)