Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai po itin atkaklios kovos nusileido Prienų-Birštono „Vytauto“ komandai.

Pirmadienį tarptautinis krepšinio turnyras tęsėsi: „Dnipro“ ir „Neptūno“ dvikovą rezultatu 76:65 laimėjo klaipėdiečiai, o po atkaklios ir nei minutei žiūrovams nuobodžiauti neleidusios kovos Kėdainių „Nevėžis“ nusileido Prienų-Birštono „Vytautui“ rezultatu 93:98.

Pirmuosius tris kėlinius aikštelės šeimininkai svečių ekipą vijosi, atsilikdami vos keletu taškų, o paskutiniame varžybų etape rezultatą išlygino ir intrigą išlaikė iki paskutinės varžybų minutės. Kėdainių komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Malkolmas Grantas, Valerijus Lichodėj, pelnę po 18 taškų, Vaidotas Volkus (17 taškų), Roberts Stumbris (13 taškų). „Vytauto“ ekipoje pasižymėjo Eigirdas Žukauskas (25 taškai), Brad Tinsley (22 taškai) , Egidijus Dimša (19 taškų).

„Nevėžis“ svariai prisidės prie jaunųjų Kėdainių krepšininkų ugdymo bei talentingiausius iš jų skatins likti žaisti gimtojo miesto komandoje. Rugsėjo 4 dieną, vykstant tarptautiniam krepšinio turnyrui „Kėdainiai Event Cup’17“, Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ direktorė Ingrida Marijošienė ir Kėdainių sporto centro direktorius Arnas Argustas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ direktorė Ingrida Marijošienė ir Kėdainių sporto centro direktorius Arnas Argustas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

„Manau, kad ši bendradarbiavimo sutartis atvers naują puslapį jaunųjų krepšininkų ugdymo srityje, – tikisi Sporto centro direktorius Arnas Argustas. – Apie bendradarbiavimą buvo kalbama ilgą laiką, tad džiugu, kad šiais metais pavyko rasti tokių galimybių ir susitarti. Tai labai svarbu jaunimo tobulėjimo atžvilgiu. Pagal šią sutartį, „Nevėžis“ labai svariai prisidės prie jaunųjų krepšininkų ugdymo, ne tik materialiai, bet ir trenerių žiniomis, stovyklomis ir kitais dalykais. Šiemet „Nevėžis“ turi du labai kompetentingus trenerius, kurie galės pasidalinti gerąja patirtimi su mūsų Centro treneriais ir ugdytiniais. Manau, kad ši sutartis Kėdainių jaunimui bus labai naudinga.“

Sporto centro ir „Nevėžio“ klubo vadovai taip pat tikisi, kad sutartis paskatins perspektyvius jaunuosius krepšininkus, baigusius Sporto centrą, likti žaisti gimtojo miesto reprezentacinėje komandoje.

„Sporto centras kasmet paruošia ne vieną rinktinės žaidėją, tačiau jie išvažiuoja iš Kėdainių. Tikiuosi, kad užsimezgęs bendradarbiavimas prisidės prie jų išlaikymo savame mieste“, – sakė A. Argustas.

„Labai noriu visus kėdainiečius, kurie žaidžia LKL komandose, matyti „Nevėžyje“. Jeigu toks bendradarbiavimas būtų vykęs ir seniau, nebūtų problemų, užsiaugintume pamainą, kuri tikrai džiugintų savo miesto žiūrovus, – pabrėžė ir krepšinio klubo „Nevėžis“ direktorė Ingrida Marijošienė. – Šiemet mūsų komandoje yra Regimantas Miniotas, Justas Tamulis, Paulius Petrilevičius, tad tikiuosi, kad perspektyvoje kėdainiečių bus ir daugiau. Džiaugiuosi, kad Sporto centro vadovas pritarė šiai idėjai, įdėjo daug pastangų, kad ši sutartis atsirastų. Norėtume, kad jaunieji Sporto centro krepšininkai didžiuotųsi savo miesto komanda ir norėtų į ją lygiuotis. Todėl džiaugiamės, kad varžybose jie dalyvaus su vieninga apranga, ant kurios bus ir „Nevėžio“ pavadinimas, taip pat ugdytinių tėveliams dovanosime abonentus į varžybas“.

Šiais mokslo metais Sporto centre mokysis 222 jaunieji krepšininkai.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.