Josvainių jaunimas žirgyno teritorijoje pramogavo aktyviai ir linksmai – žaidė tinklinį, deginosi, gaivinosi maudydamiesi bei skanavo grilyje keptus skanumynus. Visa tai – jaunos josvainiškės Irmos Grūdės iniciatyva – jauna moteris nusprendė suburti Josvainiuose gyvenantį jaunimą bei visiems kartu įdomiai ir turiningai leisti laiką.

„Nusprendėme padaryti vasaros pikniką, išnaudodami tai, ką turime Josvainiuose – tai yra žirgyną, kuris priklauso mano uošviui. Norėjome pritraukti kuo daugiau jaunimo, kartu žaisti tinklinį, maudytis tvenkinyje. Čia gyvena nemažai jaunimo, jiems reikia renginių, užimtumo, projektų. Aš pati Josvainių jaunimo erdvėje esu dar ne pilnus metus, dirbu su jaunimu – tad kartu dirbame, tobulėjame. Džiugu, kad į vasaros pikniką atvyko daug įvairaus amžiaus vaikų ir jaunuolių“, – pasakojo jauna moteris, šiuo metu ne tik dirbanti su jaunimu, bet ir Josvainių kultūros centre renginių organizatore.

About The Author

Related Posts

2 Responses

 1. Acfsdfds

  Bent kažkas daro gero nes taip ir supūt gali tuose josvainiuose be veiklos. Miestelis gražus bet veiklos nulis nieko absoliučiai nėra nei krepšinio aikšteliu normaliu nieko. Prisimenu patys turėjom luptis lentas iš aikšteles o seniunas nieko nedarė tik atvažiavo išvešti lentu kaip viska išlupom nei pirštu neprisidėjo.

  Atsakyti
  • Acfsdfds

   Lentos supuve buvo nelygios jeigu paslysti krenti susibalnoji , db betonas bet vis geriau nei buvo atšoke lentos kol pats nieko netvarkai niekas ir netvarkys. o čia bent viena iš jaunimo erdvės matosi kad stengiasi dėl mūsų. O kitom px kaip matau kas darosi aplinkui

   Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.