Prieš pat didžiąsias šventes į Kėdainių daugiakultūrį centrą rinkosi išskirtinai tik moterys. Čia vyko baigiamasis akcijos „Padovanok suknelę“ renginys, kurio metu kraštietės moterys buvo kviečiamos ateiti ir išsirinkti sau patinkančią suknelę. Ir nesumokėti nė euro!

„Juk jei turi daugiau, pasidalinti su kitu yra prasminga ir naudinga“, – tokiu šūkiu besivadovaujančios akcijos sumanytojos džiaugėsi, kad į renginį susirinko dešimtys Kėdainių krašto moterų, turėjusių galimybę išsirinkti sau labiausiai patinkančią suknelę. O gal didžioji dauguma jų su naujosiomis suknelėmis sutiko ir šv. Kalėdas?

Suknelės su istorija

Jauki ir šilta akcijos kulminacija, kurioje buvo juntamas ir artėjančių švenčių džiaugsmas – taip jautėsi didžioji dauguma moterų, su šypsenomis veiduose besirenkančių sau tikrąjį moteriškumo simbolį – suknelę. Čia pat prie pasirinkto drabužio buvo galima išsirinkti ir tinkantį papuošalą ar batelius. Taigi, puikiai atsinaujinti savo garderobą.

„Mes labai džiaugiamės, kad akcijoje dalyvavo ir savo sukneles atnešė labai daug moterų, – sakė viena akcijos sumanytojų Rita Stakniūnienė. – Suknelės buvo dovanojamos su pritaikytais papuošalais, taip pat bateliais, viskas gražiai supakuota. Prie kai kurių drabužių buvo parašyti ir gražūs linkėjimai naujosioms šeimininkėms. Taip pat mes prašėme, kad moterys parašytų dovanojamos suknelės istoriją – kada ji buvo dėvima, kuo ji buvo brangi“.

Išdalintos ne visos

135 – tiek iš viso suknelių surinkta per kelias akcijos savaites. „Manyčiau, kad pirmam kartui tai išties nemažai ir rezultatas labai geras. Renginys pirmasis, tad gavome ir kiek pastabų – bet jei nieko nedarai, tai ir neklysti bei iš savo klaidų nesimokai. Labai tikimės ir kitais metais suorganizuoti tokią akciją“, – sakė R. Stakniūnienė.

Kadangi ne visos suknelės rado naująsias šeimininkes, suneštosios nebus išmestos. „Laikinai jos bus sandėliuojamos, o vėliau, padedant labdaros organizacijoms, bus išdalintos“, – sakė pašnekovė.

Paklausta, ar pati yra didelė suknelių gerbėja, R. Stakniūnienė šyptelėjo. „Suknelė yra moteriškumo simbolis, tad sukneles dėvėti mėgstu. Man gražu ir moterys, kurios tas sukneles dėvi – juk šiuo drabužiu galima daug ką pasakyti, išreikšti savo moteriškumą, nustebinti, ar net nuginkluoti. Pati šiandien irgi išsirinkau sau suknelę. Meilė, nuoširdumas, gera emocija – visa tai buvo galima pajusti viso renginio metu“, – įspūdžiais dalinosi R. Stakniūnienė.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.