Kasmet antrą lapkričio penktadienį švenčiama profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena – šiais metais paminėta virtualiai.

Tęsiant praėjusią kadenciją rajonui vadovavusio mero Sauliaus Grinkevičiaus iniciatyvą kasmet rinkti ir apdovanoti geriausius krašto verslininkus, lapkričio 13-ąją nuotoliniu būdu ZOOM platformoje buvo pasveikinti rajono verslininkai ir apdovanoti Kėdainių krašto verslai.

Nominacijos „Už drąsias investicijas COVID-19 laikotarpiu“ nugalėtoja tapo karantino laikotarpiu investuoti į atsinaujinimą nepabūgusi ir Kėdainių senamiestį naujomis spalvomis papuošusi Artūro Belousovo įmonė – restoranas „Beneto karčema“.

Senamiestį papuošė atsinaujinęs Artūro Belousovo restoranas „Beneto karčema“. (Algimanto Barzdžiaus ir „Beneto karčemos“ „Facebook“ profilio nuotr.)

Nominacijoje „Už drąsias investicijas ir verslo kūrimą kaime“ apdovanojimą pelnė UAB „Maisto arsenalas“, direktorė Sandra Kaupienė. Truskavos seniūnijos Pavermenio kaime įsikūrusi gamyklėlė, gaminanti aukštos kokybės konservus tik iš lietuviškos mėsos, per trejus bendrovės veiklos metus prasiskynė kelią ne tik rajono prekybos vietas, bet ir į didžiuosius prekybos centrus.

UAB „Maisto arsenalas“ direktorė Sandra Kaupienė. („Kėdainių mugės“ archyvo nuotr.)

Nominacija „Už verslo plėtrą Kėdainių rajone“ skirta UAB „Kormotech“, kurios direktorius Andrii Bereziuk. Kėdainių LEZ‘e įsikūrusi aukščiausių standartų, moderni, automatizuota gamykla investavo daugiau kaip 10 mln. eurų į gamyklos statybą bei įrangą. Įdarbinusi įvairių kompetencijų specialistus šiemet sukūrė 59 naujas darbo vietas. Sprendimas investuoti Kėdainiuose prisidėjo prie nedarbo mažinimo bei verslo aplinkos gerinimo mūsų rajone.

Virtualaus renginio metu taip pat paskelbtas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo konkurso ,,Sukurta Kėdainių rajone“ laureatas. Konkurso nugalėtoju tapo UAB „Ikarai“, kuriai vadovauja direktorius Remigijus Streckis, konkursui pateikusi vieną iš savo produktų – skystas koncentruotas boro trąšas „Ikar NB 7-17”.

Verslo dienos metu įvertintos dvi Kėdainių LEZ’o teritorijoje veikiančios modernios įmonės: UAB „Kormotech“ ir UAB „Ikarai“. (Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

Plačiau apie Verslo dienos apdovanojimus skaitykite antradienio „Kėdainių mugės” numeryje.

Viršuje – asociatyvi V. Juškos nuotrauka.

Panašios naujienos