Baiminęsi nepatogumų dėl susiaurintos važiuojamosios gatvės dalies, kėdainiečiai dabar patiria nepatogumus dėl pradėto ir nepabaigto kelininkų darbo.

Prieš tris savaites Kėdainių M. Daukšos gatvėje ties posūkiu į Justinavą ir parduotuve „Aibė” (M. Daukšos g. 55) sustoję pėsčiųjų salelės įrengimo darbai laukia „galvų iš Vilniaus” sprendimo.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Muznikas „Kėdainių mugei” paaiškino, kad toje vietoje, M. Daukšos gatvėje, darbus vykdanti AB „Kelių priežiūra” laukia „VIA Lietuva” (buvusios Lietuvos automobilių kelių direkcijos) pakoreguoto pėsčiųjų salelės įrengimo projekto ir būsią tęsiami darbai.

Administracijos direktoriaus žiniomis, salelės įrengimo projektas yra pataisytas pagal į „VIA Lietuva” besikreipusių Kėdainių ūkininkų pastabas – padidino pravažiuojamą plotą.

„Kėdainių mugė” primena, kad gegužės pabaigoje kėdainiečiai, supratę, jog kelininkai M. Daukšos gatvėje įrenginėja pėsčiųjų salelę, dėl kurios susiaurės važiuojamos gatvės dalies plotis, kreipėsi į redakciją.

Po Kėdainių r. savivaldybės, Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos pirmininko ir „Kėdainių mugės“ kreipimųsi į valstybės įmonę AB „VIA Lietuva“, darbai M. Daukšos gatvėje buvo sustabdyti.

Kelininkų nepabaigti darbai – „kliūčių ruožas” – jau tris savaites trukdo transporto eismui.