Miesto ir rajono gimnazijose nuvilnijo brandos atestatų įteikimo šventės. Pirmosios į savarankišką gyvenimą šių metų abiturientų laidas išlydėjo Krakių, Šėtos, Josvainių gimnazijos praėjusį penktadienį.

Antradienį brandos atestatų įteikimo šventė vyko Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje – šią ugdymo įstaigą baigė 120 abiturientų. Vieno iš jų kraityje – net trys šimtukai už valstybinius brandos egzaminus, dar du abiturientai gavo po 2 šimtukus, o septyniolika – po vieną šimtuką. Nemažai abiturientų surinko po 90 ir daugiau balų. Šventė surengta gimnazijos kieme, į kurį susirinko abiturientai, jų mokytojai, artimieji ir draugai. Abiturientams gimnazijos direktorė Violeta Liutkienė ir klasių auklėtojos linkėjo atkaklumo, stiprybės, turėti ir ginti savo nuomonę, nepasimesti chaotiškame šių dienų pasaulyje.

Trečiadienį brandos atestatai įteikti „Atžalyno“ gimnazijos abiturientams.

Šiais metais brandos atestatų išdavimo šventės daugiausiai rengtos lauko erdvėse, laikantis saugaus atstumo reikalavimų dėl koronaviruso pandemijos. Josvainių gimnazijos abiturientai į iškilmingą šventę rinkosi bažnyčios erdvėse, tad dėvėjo apsaugines veido kaukes.

Šiemet Kėdainių rajone brandos egzaminus laikė 421 miesto ir rajono gimnazijų bei Kėdainių profesinio rengimo centro gimnazijos skyriaus abiturientas.

„Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos

One Response

  1. Aukit, tobulėkit, būkit drąsus, kritiškai mąstantys, atsakingi, pasitikintys savimi.
    Šiandien prasideda jūsų kelias…

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.