Balandžio 18-ąją oficialiai veiklą pradėjo dar viena visuomeninė organizacija – Kėdainių moterų „Lions“ klubas. Jame – 21 aktyvi ir veikli kraštietė.

Kėdainių moterų „Lions“ klubas vienija 21 kraštietę.

Kėdainių moterų „Lions“ klubas vienija 21 kraštietę.

Iškilminga klubo inauguracija vyko bendrovės „Lifosa“ kultūros namų salėje. Kėdainietes, tapusias pačio skaitlingiausio pasaulio judėjimo dalimi, pasveikinti atvyko ne tik broliai ir sesės iš 29 šalies „Lions“ klubų, bet ir naujai išrinktas ir tik šventės išvakarėse darbą pradėjęs rajono meras Saulius Grinkevičius, garbūs krašto žmonės, nesibodintys labdaringų idėjų ir nuolat remiantys sunkiau gyvenančiuosius.

Tarptautinė „Lions“ organizacija netrukus švęs veiklos 100 metų jubiliejų. Lietuvoje, kėdainietėms įsijungus į šią šeimą, veikia 30 klubų, o pasaulyje „liūtams“ priklauso arti pusantro milijono narių iš 46 tūkstančių klubų. Juos vienija šūkis „Mes tarnaujame“. „Lions“ judėjimo esmė – tik duodant kažką gero, sugrįžta gerumas.

 Kėdainiečių „liūčių“ vadovę Sigitą Skarupskienę sveikinęs gubernatorius Rimantas Misevičius linkėjo tokios veiklos, kad geri darbai netaptų našta.

Kėdainiečių „liūčių“ vadovę Sigitą Skarupskienę sveikinęs gubernatorius Rimantas Misevičius linkėjo tokios veiklos, kad geri darbai netaptų našta.

Kėdainietes į klubą subūrė verslininkė Sigita Skarupskienė. Jos savanoriškomis idėjomis ir veikla patikėjo 20 kraštiečių. Moterys nelaukdamos oficialaus gimtadienio pradėjo labdaringą veiklą – jos lanko vaikų globos namų „Saulutė“ auklėtinius, su jais bendrauja, moko savarankiškumo. Taip pat nepamirštos ir laikinuosiuose apgyvendinimo namuose prisiglaudusios vienišos mamos.

Kadangi „Lions“ parama orientuota į silpnaregius ir akluosius jau artimiausiu metu kėdainiečių pagalbos sulauks regėjimo sutrikimų turinti keturmetė Simona. Pagalbos ranka bus ištiesta ir viešajai įstaigai „Gyveniūmo namai sutrikusio intelekto asmenims“, kuriuose gyvena protinę negalią turintys kraštiečiai.

Pasak Kėdainių moterų „Lions“ klubo prezidentės Sigitos Skarupskienės, gyvenime kiekvienam ateina laikas, kai pajunti, kad reikia pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitais, esančiais šalia: „Į klubą susibūrė veiklios, idėjų ir geranoriškumo nestokojančios moterys. Visos jos neša labdarystės šviesą ir pasiruošusios ja dalintis su kiekvienu, kam reikia pagalbos.“

Kėdainiečių pasveikinti atvykęs Lietuvos „Lions“ klubų gubernatorius Rimantas Misevičius moterims linkėjo dirbant visuomeninį darbą nepamiršti ir tarpusavio bendravimo. „Tapote didelės šeimos narėmis. Esate pasiruošusios daryti daugybę gerų darbų, tačiau nepamirškite, kad ta veikla negali tapti našta. Bendraukite tarpusavyje, darydamos gera, jauskite malonumą. Tikiu, kad po metų atsigręžusios, pamatysite daugybę įgyvendintų nuostabių projektų ir puikių akcijų“, – sakė R. Misevičius.

S. Skarupskienė dėkojo visiems atvykusiems į klubo inauguracijos šventę, nes savo parama ir dalyvavimu svečiai padrąsino moteris nebijoti imtis gerų darbų.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.