Tradiciškai prasidėjus naujiems metams, startuoja ir Lietuvos mokinių olimpinis festivalis kaimo ir miesto mokykloms.

Stalo teniso varžybose jėgas bandė penkių bendrojo lavinimo mokyklų auklėtiniai.

Stalo teniso varžybose jėgas bandė penkių bendrojo lavinimo mokyklų auklėtiniai.

Kėdainių rajono mokyklos gana aktyvios šio judėjimo dalyvės.
Pasak festivalį kuruojančio Sporto centro specialistų, šįmet jokių naujovių nenumatyta, bus organizuojamos tradicinės varžybos ir siekiama, kad kuo daugiau jaunimo įsijungtų į sportą. „Festivalį pradėjome rugsėjo mėnesį tradiciniu krosu. Vėliau buvo organizuotos salės futbolo, kvadrato varžybos. Jos puikiai pavyko, nugalėtojai keliauja į tolimesnius etapus. Sportas mokyklose priklauso nuo mokytojų atsidavimo ir entuziazmo. Ten, kur mokytojai sumanūs ir patys kartu su vaikais juda bei atsižvelgia į mokinių norus, pamokos yra gausiai lankomos ir mėgstamos“, – pastebėjo Sporto centro specialistas Martynas Šležys.
Olimpinio festivalio estafetę perėmę stalo tenisininkai sausio 14-ąją rinkosi į „Atžalyno“ gimnaziją, kur surengtos rajono varžybos. Iš viso jėgas bandė penkios berniukų ir keturios mergaičių komandos iš Šėtos, Krakių M. Katkaus, „Atžalyno“, Šviesiosios gimnazijų ir „Aušros“ sveikatinimo bei sporto pagrindinės mokyklos.
Šeimininkų komandą ruošęs kūno kultūros mokytojas Andrius Urbšys sakė, jog „Atžalyno“ gimnazija turi puikias sąlygas žaisti stalo tenisą: „Mokykla turi net penkis stalus. Kurį laiką jie stovėjo koridoriuose, tad vaikai galėdavo kamuoliuką mušinėti ne tik pamokų metu, bet ir per pertraukas. Pastebime, kad norinčiųjų žaisti stalo tenisą tikrai netrūksta. Gaila, kad festivalyje dalyvauja devintokai, o jie į mūsų mokyklą ateina tik pirmus metus, tad aktyviau su naujokais tenisą žaidžiame tik keletą mėnesių. Bet radę sportiškų, judrių vaikų varžybose pasirodome gana neblogai.“
Ne kartą su savo komanda šauniai pasirodęs krakiškis devintokas Ernestas Paplauskas sakė, kad jis mielai žaidžia ne tik stalo tenisą, bet ir tinklinį bei futbolą. „Mokykloje turime puikias sąlygas sportuoti. Stalo tenisu susidomėjau visai atsitiktinai ir savarankiškai išmokau jį žaisti. Mane šis sportas sužavėjo tuo, kad lavina reakciją ir koordinaciją. Labai smagu ne tik žaisti, bet ir laimėti. Mūsų gimnazijoje varžybų netrūksta. Labai smagu buvo pernai, kai olimpiniame festivalyje puikiai pasirodėme ne tik rajoninėse, bet ir zoninėse varžybose. Šįmet pergalių gali būti mažiau, nes aš gana nedaug laiko skyriau tenisui, o norint tobulėti reikia žaisti kone kasdien“, – savo nuomonę išsakė devintokas Ernestas.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.