Kėdainiečiai vis garsiau ne tik privačiuose pokalbiuose, bet ir viešai klausia, kodėl taip skambiai ir entuziastingai Šviesiajai gimnazijai įteikta dovana – greta stovėjęs pastatas – nugriautas, o likusi dykynė stovi darkydama miesto veidą.

O. Kačiulio teigimu, gimnazijos priestato statybos darbai stringa, nes reikėjo pakeisti sklypo žemės paskirtį.

O. Kačiulio teigimu, gimnazijos priestato statybos darbai stringa, nes reikėjo pakeisti sklypo žemės paskirtį.

Savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio teigimu, gimnazijos plėtros projektas tikrai nėra užmestas ar sustabdytas. „Darbai stringa dėl labai žemiškos priežasties. Pasirodo, kad dovaną įteikusieji ir ją priėmusieji nepasirūpino laiku pakeisti dovanoto sklypo žemės paskirties. Ji buvo komercinė, vadinasi, jokie švietimo objektai ant jos negalėjo atsirasti. Tai išaiškėjo rengiant techninį priestato projektą. Dabar vyksta žemės paskirties pakeitimo derinimo darbai. Vos tik jie bus baigti, bus duotas leidimas statybai“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius.
Pasak O. Kačiulio, projekto rengimo ekspertai tikrindami projektą nustatė, kad prieš statant priestatą dar bus būtina iškelti ir toje vietoje esančias komunikacijų trasas.
Šviesiosios gimnazijos priestato statybos darbus konkursą laimėjusi UAB „Litkon“ pradėjo pernai spalio mėnesį. Jų baigimas numatytas 2016 metų spalio mėnesį.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.